“Na kolacje i na lunch”
Sogno Italiano Bistro — recenzja

Sogno Italiano Bistro
Nr 3 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, pomocna - nie marudziła jak prosiliśmy o modyfikacje w daniach. Lokal zarówno wygodny jak i elegancki - można wpaść na lunch z przyjaciółmi ale tez na randkę. Pizza bardzo smaczna - ciasto inne niż jedliśmy gdziekolwiek dotąd, więc ciekawe doświadczenie (polecam spróbować), makaron dobrze przyrządzony, a lemoniada nie za słodka więc w sam raz jak dla nas :)

Dziękujemy, AniaZa

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przystawka - oliwki z marynaty (plus czarne oliwki bezsmakowe) a oczekiwaliśmy czegoś bardziej włoskiego. Pizze, stosunkowo ok, trochę bez wyrazu (mało słone, mało przypraw), jajko na Americano na twardo, dodane na samym końcu, mało sosu pomidorowego pod spodem. Dobre dodatki mięsne. Wino białe - lekkie i bardzo dobre. Obsługa bardzo w porządku, pytająca się czy smakuje. Trochę długie oczekiwanie na dwie pizze mimo iż byliśmy w tym momencie jedynymi gośćmi. Jak na 3 miejsce w rankingu restauracji w Dębicy to oczekiwaliśmy czegoś więcej, niemniej zajrzę za jakiś czas sprawdzić czy ocena była podstawna :)

Dziękujemy, mateuszw182
Zrecenzowano 2 maja 2019

Po kolejnym odwiedzeniu lokalu po prawie rocznej przerwie, nie stwierdzono zmian na gorsze :) Ale na lepsze na pewno :) Pysznie, miła i sympatyczna obsługa. Oby tak dalej ! Polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, boks1302
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Bardzo smacznie. Polecam.Zupa krem z pomidorów pyszna. Tiramisu przepyszne. Obsługa wspaniała. Dziękuję.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Sogno weszliśmy czysto spontanicznie. Na zewnątrz było zimno a wnętrze wydawało się przytulne i ciepłe (Do tego napis głosił, że wewnątrz jest jeżdżenie... ;)
Lokal ma bardzo przyjemny klimat, który uzupełnia miła obsługa. Czyli +
Włoski motyw przewodni niby nie jest niczym nowatorskim, ale dobre oddanie go już tak.
Przechodząc do sedna, czyli gastronomii, serwowana jest tam jedna z najlepszych pizz jaką jadłem. Szczególnie polecam Americana i Diavola polane oliwą.
Jednak kompletnym zaskoczeniem była Zuppa di Pesce, jak dla mnie ideał. Niewątpliwie olejny +
No i jest to jedyny chyba lokal w okolicy gdzie można zamówić świetne, podwójne espresso! +

Polecam i sam na pewno wrócę.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kamil_Es87

Sogno Italiano Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Sogno Italiano Bistro? Podziel się wrażeniami!