Dębica

“Niedzielne rozczarowanie.”
Czarny Sezam — recenzja

Czarny Sezam
Nr 1 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W niedzielne popołudnie udało mi się trafić na stolik bez wcześniejszej rezerwacji mimo niemalże pełnej sali, tym razem zamówiłem sajgonki z warzywami oraz wołowinę w warzywach z grzybami mun. Sajgonki pyszne szkoda tylko że jedynie 3 sztuki no ale to przystawka, za to w wołowinie było więcej warzyw niż mięsa i do tego w bardzo słonym sosie, szczerze się tym rozczarowałem. Koniec końców wyszedłem nienasycony co było dziwne bo rok wcześniej niedokończyłem dania ale wtedy wziąłem jakieś mięsko na gorącym półmisku.

Dziękujemy, hieronimgieroslawski

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem tego lokalu.
Z zewnątrz nie zachęca do odwiedzenia, ale po przekroczeniu progu znajdujesz się w zupełnie innym miejscu.
Lokal wygląda naprawdę wyjątkowo.
Jedzenie bardzo smaczne.

Dziękujemy, H5225VIpierrep
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będzie to kolejna moja pochwalna recenzja tej restauracji. Długi okres czasu czekałem by tego typu punkt gastronomiczny pojawił się wśród restauracji debickich. Ciągle - dosłownie, oblężenie lokalu dowodzi, że nie tylko moje oczekiwania zostały zrealizowane. Oczywiście bez dobrej obsługi, wyboru wielu dań, urozmaicanego co pewien czas, sama nazwa restauracja orientalna nie miała by racji bytu. Osobistą satysfakcję mam taka, iż znajduje się kilkaset metrów od miejsca mojego zamieszkania. Zatem w miarę często, spacerując zaglądam do Czarnego Sezamu. Bo lubię, warto. REKOMENDUJE !

1  Dziękujemy, Witold W. K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina K, Właściciel, Czarny SezamOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dzień dobry,
dziękujemy za tak miłą opinię dla Naszej Restauracji. Dzięki Państwu stajemy się z dnia na dzień coraz lepsi. Takie słowa są dla nas motorem do dalszego działania:) Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Polecam to miejsce. Obsługa służąca pomocą w doborze dań, bardzo smaczne jedzenie, ciekawie podane. Świetny wystrój, bardzo podobał mi się ogródek- zainspirował mnie. Na pewno wrócę nie raz.

Dziękujemy, 72Kinga184

Dziękujemy Serdecznie za opinię ;)
Ogródek, zwłaszcza tą porą jest naszym ulubionym miejscem :)
Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa. Byłem dwa dni pod rząd i za każdym razem wyszedłem zadowolony, Piwa Grimbergen z beczki, pyszne dania spod znaku kuchni tajskiej. Cenowo naprawdę przystępnie, a do tego miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lobo_tommy666

Super! Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo zadowoleni z wizyty w Naszej Restauracji :) Zadowolenie Naszych gości jest dla nas Najważniejsze. Zapraszamy Ponownie :)

Czarny Sezam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Czarny Sezam? Podziel się wrażeniami!