Dębica

“Niedzielny obiad rodzinny ”
Czarny Sezam — recenzja

Czarny Sezam
Nr 1 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem tego lokalu.
Z zewnątrz nie zachęca do odwiedzenia, ale po przekroczeniu progu znajdujesz się w zupełnie innym miejscu.
Lokal wygląda naprawdę wyjątkowo.
Jedzenie bardzo smaczne.

Dziękujemy, H5225VIpierrep

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będzie to kolejna moja pochwalna recenzja tej restauracji. Długi okres czasu czekałem by tego typu punkt gastronomiczny pojawił się wśród restauracji debickich. Ciągle - dosłownie, oblężenie lokalu dowodzi, że nie tylko moje oczekiwania zostały zrealizowane. Oczywiście bez dobrej obsługi, wyboru wielu dań, urozmaicanego co pewien czas, sama nazwa restauracja orientalna nie miała by racji bytu. Osobistą satysfakcję mam taka, iż znajduje się kilkaset metrów od miejsca mojego zamieszkania. Zatem w miarę często, spacerując zaglądam do Czarnego Sezamu. Bo lubię, warto. REKOMENDUJE !

1  Dziękujemy, Witold W. K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina K, Właściciel, Czarny SezamOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dzień dobry,
dziękujemy za tak miłą opinię dla Naszej Restauracji. Dzięki Państwu stajemy się z dnia na dzień coraz lepsi. Takie słowa są dla nas motorem do dalszego działania:) Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Polecam to miejsce. Obsługa służąca pomocą w doborze dań, bardzo smaczne jedzenie, ciekawie podane. Świetny wystrój, bardzo podobał mi się ogródek- zainspirował mnie. Na pewno wrócę nie raz.

Dziękujemy, 72Kinga184

Dziękujemy Serdecznie za opinię ;)
Ogródek, zwłaszcza tą porą jest naszym ulubionym miejscem :)
Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa. Byłem dwa dni pod rząd i za każdym razem wyszedłem zadowolony, Piwa Grimbergen z beczki, pyszne dania spod znaku kuchni tajskiej. Cenowo naprawdę przystępnie, a do tego miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lobo_tommy666

Super! Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo zadowoleni z wizyty w Naszej Restauracji :) Zadowolenie Naszych gości jest dla nas Najważniejsze. Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Klimat romantyczny, tajemniczy, zloto polaczone z czerwia robi wrazenie, mnostwo kwiatow i relaksacyjna muzyka - idealny klimat. Obsluga bardzo dobra szczegolnie kelnerka z takimi charakterystycznymi okularkami brunetka mala - ulubiona kelnerka, bardzo pomocna i mila, pytala zawsze czy wszystko w porzadku i czy smakowalo. Jedzenie wysmienite, smaki nie do powtorzenia w domu, zarowno sajgonki jak i makaron z kurczakiem jak i sushi. Mastershushi - rewelacyjny i profesjonalny. Picie bardzo smaczne szczegolnie lemoniada mango oraz mohito bezalkoholowe. Polecam !!!! jest drogo ale jak chcesz dobrze i smacznie zjesc - to musisz zaplacic. Polecam dla osob biznesowych!

Dziękujemy, xkatieangelx1

Bardzo dziękujemy za oddaną opinię. Cieszymy się Państwa zadowoleniem. Zapraszamy Ponownie.
Serdecznie Pozdrawiam :)

Czarny Sezam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Czarny Sezam? Podziel się wrażeniami!