“Smaczne jedzenie”
Czarny Sezam — recenzja

Czarny Sezam
Nr 1 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Polecam to miejsce. Obsługa służąca pomocą w doborze dań, bardzo smaczne jedzenie, ciekawie podane. Świetny wystrój, bardzo podobał mi się ogródek- zainspirował mnie. Na pewno wrócę nie raz.

Dziękujemy, 72Kinga184
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina K, Właściciel, Czarny SezamOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy Serdecznie za opinię ;)
Ogródek, zwłaszcza tą porą jest naszym ulubionym miejscem :)
Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa. Byłem dwa dni pod rząd i za każdym razem wyszedłem zadowolony, Piwa Grimbergen z beczki, pyszne dania spod znaku kuchni tajskiej. Cenowo naprawdę przystępnie, a do tego miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lobo_tommy666

Super! Bardzo się cieszymy, że jesteście Państwo zadowoleni z wizyty w Naszej Restauracji :) Zadowolenie Naszych gości jest dla nas Najważniejsze. Zapraszamy Ponownie :)

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Klimat romantyczny, tajemniczy, zloto polaczone z czerwia robi wrazenie, mnostwo kwiatow i relaksacyjna muzyka - idealny klimat. Obsluga bardzo dobra szczegolnie kelnerka z takimi charakterystycznymi okularkami brunetka mala - ulubiona kelnerka, bardzo pomocna i mila, pytala zawsze czy wszystko w porzadku i czy smakowalo. Jedzenie wysmienite, smaki nie do powtorzenia w domu, zarowno sajgonki jak i makaron z kurczakiem jak i sushi. Mastershushi - rewelacyjny i profesjonalny. Picie bardzo smaczne szczegolnie lemoniada mango oraz mohito bezalkoholowe. Polecam !!!! jest drogo ale jak chcesz dobrze i smacznie zjesc - to musisz zaplacic. Polecam dla osob biznesowych!

Dziękujemy, xkatieangelx1

Bardzo dziękujemy za oddaną opinię. Cieszymy się Państwa zadowoleniem. Zapraszamy Ponownie.
Serdecznie Pozdrawiam :)

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było bardzo dobre, duże porcje za co ogromny plus, minusem były dodatki do dań z kurczaka, surówka z białej kapusty na jedno kopyto więc fajnie by było dodać coś nowego,poza tym bardzo w porządku restauracja

Dziękujemy, Justyna S

Dziękujemy za oddanie opinii. Cieszymy się, że nasze Dania Państwu smakowały. Surówka z białej kapusty przygotowywana codziennie na świeżo jest dodatkiem do Naszych dań, oczywiście przekażemy tą uwagę Szefowi Kuchni w celu poprawienia smaku.
Serdecznie zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 24 maja 2019

Pierwszy raz od dłuższego czasu wybierając najlepszą restaurację według rankingu Tripadvisor w danym mieście nie zawiodłem się.

Dziękujemy, KrzysztofZ34

Dziękujemy serdecznie za opinię :)
Zapraszamy Ponownie

Czarny Sezam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Czarny Sezam? Podziel się wrażeniami!