“Pizza ”
Karczma Rzym — recenzja

Karczma Rzym
Nr 5 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdaniem wielu tu możesz zjeść najsmaczniejszą pizze w mieście.
Jeśli zaś chodzi o sam lokal, to niestety pozostawia on sporo do życzenia.
Ja osobiście polecam wyjątkową oliwę z ziołami do pizzy.

Dziękujemy, H5225VIpierrep

Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest smaczna, ale obsługa fatalna. Po 30 minutach Pani zapytała z czym miała być moja pizza. Goście, którzy przyszli później dostali swoje zamówienia wcześniej. Mój czas oczekiwania na pizze to ok. 50min. Żadnego przepraszam nie usłyszałam, a wystarczyło tylko tyle.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dilimakita
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niegdyś doskonała pizza z pieca opalanego drewnem. Wspaniały smak i zapach wnętrza. Dzisiaj niestety już tylko zapach. Ostatnia wizyta zdecydowane rozczarowanie. Inna receptura ciasta, używanie gorszych jakościowo składników. Samo miejsce dalej klimatyczne, ale pizza już nie ta co kiedyś. Przykro bo to była dobra miejscówka na mapie debickiej pizzerii.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Al C
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Miła, przyjemna obsługa. Bardzo smaczna pizza w dobrej cenie. Jedyna wada to mały parking dla samochodów.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Konatsu_NoKo
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo niskie ceny, pyszna pizza i nie tylko pizza, przytulnie i domowo. Szczerze polecam Wszystkim :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, tanio755

Karczma Rzym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Rzym? Podziel się wrażeniami!