We dwoje i z rodziną

Dobrze przygotowane i zadbane miejsce z jednak dość skromnie rozwiniętą siecią publicznych... Przeczytaj więcej

grzegorz_1311
Piekary Śląskie, Polska
to co Dąbrowa ma najlepszego do zaoferowania

Zrecenzowano: 2 września 2019
DoraDG112
Dąbrowa Górnicza, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

świetne miejsce na wypoczynek zarówno bierny (plaża z czystym piaskiem) jak i czynny (żagle, ścieżka dla pieszych, rowerzystów i rolkarzy). Runda dookoła to jakieś 5 km.
Faktycznie bywa tłoczno w ciepłe dni.

Dziękujemy, DoraDG112
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie raz idziemy ze znajomymi na spotkania pod Pogorię 3. Wokół jeziora jest dużo miejsc przy których można rozłożyć koc, odpocząć. Przy molu można popływać wzdłuż plaży lub zjeść coś w restauracji. Można też wypożyczyć kajaki po drugiej stronie od plaży i mola. Dojechać do Pogori można praktycznie wszystkim: autobusami, pociągiem, taksówką.

Dziękujemy, MattJD1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne .miejsce na spacer, kawę,sport, rekreację. Czasami tłoczno, trzeba uważać na ścieżkach rowerowych- duży ruch pieszych przy plaży

Dziękujemy, Olga T
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny teren, czysty piasek, czysta woda.Piękne molo, ścieżka rowerowa, atrakcje dla dzieci.
Ogólnie super miejsce do odpoczynku!

Dziękujemy, 764beatab
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu często i od lat i widzę jak miejsce zmieniło się i zmienia na plus! Aktualnie służy mi :-) jako teren do trenowania biegania czy jazdy na rowerze ale staram się wybierać takie pory dnia czy tygodnia czy pory roku aby było jak najmniej ludzi by był komfort treningu. Często też jestem na rodzinnym wypadzie z dziećmi. Ostatni sezon jesień-zima co tydzień w niedzielę o świcie miejsce służyło mi i mojej 3 osobowej grupie aktywnych ludzi do morsowania. Każdy tu znajdzie coś dla siebie! Polecam!

1  Dziękujemy, banach222001