Dąbrowa Górnicza
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Nie spodziewałem się takiego hotelu :) Całkiem spoko. W pokoju było troszkę chłodno i nie było możliwości zmiany tego stanu. Mikrojedynka całkiem sensownie wyposażona. Dojazd dobry,fajna łazienka. Pomocna recepcja :) Polecam. Na służbowy wypad jest OK :)

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Metalmaxx
Zrecenzowano: 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardziej rozrywkowo , nie noclegowo.
Miłe spędzony czas z przyjaciółmi , na kręgielni znajdującej się na poziomie minus jeden.Miło , przyjemnie , pomocny personel. Świetna zabawa przy chłodnym złocistym napoju.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Spałem 2 noce. Pokój czysty, łazienka też. W obiekcie jest fińska sauna i kilka urządzeń do ćwiczeń. Bardzo dobre śniadania. Menu obiadowe nie jest tanie ale bardzo smaczne. W sobotę była impreza na sali koło pokoju więc obsługa zaproponowała bezpłatną zmianę pokoju - nie była jednak konieczna, impreza nie przeszkadzała w spaniu. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MATEUSZ B, Kierownik ds. PR, Pogoria ResidenceOdpowiedź udzielona 26 grudnia 2018

Dziękujemy bardzo, i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 14 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony 30zł Uberem pd centrum Katowic. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna - stwarza to bardzo pozytywne wrażenie. Dobre śniadanie.

Pokoje jednak małe, mikro łazienka. Na plus szybki internet i darmowy parking. Radzę poprosić o podwójne łóżko, nawet jeśli zamawiasz single room. Pojedyncze łóżka są po prostu za małe.

Jedynym minusem tego miejsca jest zła organizacja pracy kelnerów przy obsłudze 15 osobowej grupy podczas posiłku w oddzielnej sali konferencyjnej.

Termin pobytu: listopad 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, wojciechz673
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Na szczególną uwagę zasługuje bardzo miła obsługa. Kiedy zorientowałam się, że w moim pokoju słychać muzykę z wesela, bez problemu i bez dopłaty dostałam pokój z dala od hałasu.
Dobre, świeże śniadania, bardzo czyste i pachnące miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wesela i inne imprezy odbywają się na poziomie -1, więc w sezonie warto wybrać pokój na pierwszym piętrze.
Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Sandra H