“Wysoki poziom!!!”
DOMOLO Restauracja — recenzja

DOMOLO Restauracja
Opis: Lubimy dobre jedzenie, łączymy nowoczesne smaki z tradycyjnym spojrzeniem na kuchnię. W menu znajdziesz makarony, mięsa, dania vege, burgery, pizze... Wszystko przygotowywane ze świeżych składników na Twoich oczach w przeszklonej kuchni. Lubimy dorosłych, dzieci i psy, bo DOMOLO to miejsce, do którego przychodzimy z najbliższymi, żeby się śmiać i rozmawiać. W DOMOLO czujemy się jak w domu.
Zrecenzowano 7 września 2019

Druga wizyta w tym lokalu, i kolejny raz same plusy.
Obsługa, przystawka, danie główne i deser nie pozostawia złudzeń - w kuchni jest prawdziwy szef kuchni.
Polecam!!!

Dziękujemy, Paweł Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartosz G, Właściciel, DOMOLO RestauracjaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Owszem jest prawdziwy :). Dziękujemy bardzo za odwiedziny i miłą opinię. Zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, ma klimat. Zamówiliśmy deskę serów, wędlin i była super. Przemiła obsługa, polecam :)

Dziękujemy, 424ewelina_

Dziękujemy za odwiedziny i miłą opinię. Zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Idealna lokalizacja, miła obsługa i naprawdę pyszne jedzenie. Ceny do przyjęcia, podobne jak w innych restauracjach w mieście. Gorąco polecam.

Dziękujemy, 907_ukaszl

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i miłą opinię. Pozdrawiami i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w środku tygodnia.Tłoku nie było.
Jedzenie przepyszne! Widać, że nie oszczędza się tu na produktach.Pyszna zalewają na maślance, żeberka i tagliatelle z borowikami-poezja.Do tego sok że świeżych pomarańczy.Wyczytałam gdzieś, że jest drogo, to nieprawda.Wszystko z najlepszych produktów, to się czuje.

Dziękujemy, 764beatab

Dziękujemy za odwiedziny i bardzo miłą opinię. Obiecujemy utrzymać jakość produktów, cieszę się, że niektórzy to doceniają. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Domolo byliśmy na rodzinnej imprezie i całą rodziną byliśmy mocno rozczarowani. Restauracja jest wprawdzie nowa, bardzo ładnie zrobiona i wspaniale położona, ale na tym się kończą jej atuty. Wszystkie zamówione przez nas potrawy były bardzo przesolone, wspólnymi siłami jakoś daliśmy radę je zjeść, ale smacznie nie było. Do tego ceny jak w Krakowie czy Wrocławiu, zdecydowanie za wysokie jak na Dąbrowę Górniczą i (przede wszystkim) tak słabą(!) jakość potraw. Ogólnie nie polecam, dla mnie był to pierwszy i ostatni raz!

Dziękujemy, Agata M

Dziękujemy bardzo za opinię. Żałuję, że Państwo od razu nie zgłosiliście takiej sytuacji kelnerowi. Z radością wymienilibyśmy Państwa potrawy na inne. My też nie lubimy przesolonych dań :). Przepraszam za taką sytuacji i mimo wszystko zapraszam ponownie! :)

DOMOLO Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w DOMOLO Restauracja? Podziel się wrażeniami!