Dąbrowa Górnicza

Możesz je dodać.
Bucket's Story
Zamów online
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedliśmy burgery i było pysznie, ceny bardzo przystępne, na pewno kiedyś jeszcze odwiedzimy to miejsce :) Brakowało nam jedynie jakiegoś sosu do frytek, gdzie w większości takich knajpek nie jest on dodatkowo płatny :)

Dziękujemy, Unaided

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, bardzo pomocny i uprzejmy personel, menu przyjazne dla wegetarian, każdy znalazł coś dla siebie. Dziękujemy i polecamy!

Dziękujemy, 2017Domi
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dość duże rozczarowanie. Porcje przeciętne, można sobie nimi nawet pojeść. Zamówiliśmy żeberka w whisky i jednego z burgerów. Kelner nie do końca znał chyba kartę, ponieważ zapytaliśmy czy burger jest bardzo ostry i usłyszeliśmy, że nie jest. Jednak w burgerze znajdowała się cała garść papryczek jalapeno - więc można sobie wyobrazić jak "nieostry" był burger. Karczek w burgerze zawierał kości, ponadto był w ogóle nieprzyprawiony. Kelner też nie zapytał o stopień wysmażenia, mięso było półkrwiste.
Żeberka były wielkim rozczarowaniem, mięsa trzeba było szukać tam z lupą, duże tłuste przerosty, kostek nie dało się nawet obgryźć. Do tego z jednej strony lekko zwęglone, a z drugiej jeszcze lekko różowe mięso.
Całość uratowały frytki, talarki ziemniaczane, dip do żeberek oraz kawa i bezalkoholowe piwo (z zawierciańskiego browaru).

Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Lokal stosunkowo niedługo na mapie Dąbrowy a już widać, że ma wzięcie. Aby mieć pewność miejsca sugeruję wcześniejszą rezerwację. Przed lokalem kilka miejsc parkingowych. Wystrój nowoczesny z klimatem, szczególnie dzięki ceglanym ścianom i dużym zdjęciom na ścianach. Różne typy krzeseł przy stołach, w tym także na wysokich nogach. Czysto i schludnie, także w toalecie. Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Przed daniem głównym podawane są czekadełka. Burgery bardzo smaczne i atrakcyjnie podane, w zestawie koszyczek frytek. Przepyszna lemoniada. Ceny akceptowalne, można płacić kartami. Polecam!

Dziękujemy, jarekmat
Zrecenzowano 2 lipca 2019

W końcu dobra kuchnia w Dąbrowie.Lokal w stylu loftu, faktycznie nie przypomina burgerowni tylko restaurację. Jedzenie smaczne, efektownie podane. Jadłam i polecam: burger - taki zwykły. Dla dzieci polecam Minionburgerki. Beza Pavlova - tu akurat niekoniecznie. Dość sucha, jadłam lepszą. Generalnie fajne miejsce.
Ceny burgerów czy dań obiadowych ok, ale deserów uważam że przesadzone.
Na minus - lokalizacja na uboczu, nie jest to centrum. Okolica także brzydka - niedokończona sąsiednia budowa.

Dziękujemy, one_caffe_latte

Bucket's Story — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bucket's Story? Podziel się wrażeniami!