“Dinner”

Możesz je dodać.
Bucket's Story
Zamów online
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, bardzo pomocny i uprzejmy personel, menu przyjazne dla wegetarian, każdy znalazł coś dla siebie. Dziękujemy i polecamy!

Dziękujemy, 2017Domi

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dość duże rozczarowanie. Porcje przeciętne, można sobie nimi nawet pojeść. Zamówiliśmy żeberka w whisky i jednego z burgerów. Kelner nie do końca znał chyba kartę, ponieważ zapytaliśmy czy burger jest bardzo ostry i usłyszeliśmy, że nie jest. Jednak w burgerze znajdowała się cała garść papryczek jalapeno - więc można sobie wyobrazić jak "nieostry" był burger. Karczek w burgerze zawierał kości, ponadto był w ogóle nieprzyprawiony. Kelner też nie zapytał o stopień wysmażenia, mięso było półkrwiste.
Żeberka były wielkim rozczarowaniem, mięsa trzeba było szukać tam z lupą, duże tłuste przerosty, kostek nie dało się nawet obgryźć. Do tego z jednej strony lekko zwęglone, a z drugiej jeszcze lekko różowe mięso.
Całość uratowały frytki, talarki ziemniaczane, dip do żeberek oraz kawa i bezalkoholowe piwo (z zawierciańskiego browaru).

Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Lokal stosunkowo niedługo na mapie Dąbrowy a już widać, że ma wzięcie. Aby mieć pewność miejsca sugeruję wcześniejszą rezerwację. Przed lokalem kilka miejsc parkingowych. Wystrój nowoczesny z klimatem, szczególnie dzięki ceglanym ścianom i dużym zdjęciom na ścianach. Różne typy krzeseł przy stołach, w tym także na wysokich nogach. Czysto i schludnie, także w toalecie. Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Przed daniem głównym podawane są czekadełka. Burgery bardzo smaczne i atrakcyjnie podane, w zestawie koszyczek frytek. Przepyszna lemoniada. Ceny akceptowalne, można płacić kartami. Polecam!

Dziękujemy, jarekmat
Zrecenzowano 2 lipca 2019

W końcu dobra kuchnia w Dąbrowie.Lokal w stylu loftu, faktycznie nie przypomina burgerowni tylko restaurację. Jedzenie smaczne, efektownie podane. Jadłam i polecam: burger - taki zwykły. Dla dzieci polecam Minionburgerki. Beza Pavlova - tu akurat niekoniecznie. Dość sucha, jadłam lepszą. Generalnie fajne miejsce.
Ceny burgerów czy dań obiadowych ok, ale deserów uważam że przesadzone.
Na minus - lokalizacja na uboczu, nie jest to centrum. Okolica także brzydka - niedokończona sąsiednia budowa.

Dziękujemy, one_caffe_latte
Zrecenzowano 1 maja 2019

Usłyszałem ze właściciel sieci barów z fast foodem otworzył prawdziwą restaurację więc, choc nie bez obawy, zdecydowałem sie ich odwiedzić. Do restauracji trafić łatwo i nie ma problemów z parkowaniem. Lokal mieści się na parterze nowego budynku ale najblizsze otoczenia, jak na razie nie sprawia korzystnego wrazenia głównie ze względu na trwajacą w pobliżu budowę. Aby znaleść się w środku najpierw trzeba wejśc do budynku a nastepnie z korytarza dopiero do restauracji. Wnętrze sprawia dosyć korzystne wrażenie. Od razu widac że jest to restauracja a nie bar z hamburgerami. Zarówno kolory jak i wystrój nie zwracają na siebie uwagi. Jedynie co mi się nie podoba to surowy beton na suficie ale ostatnio coraz częściej można się z tym spotkać w lokalach. Kelner, który mnie obsługiwał podchodził do klientów z pewną nonszalancją ale mnie osobiscie to nie przeszkadza bo nie przepadam za nadskakującymi kelnerami. Za to pani kelnerka bardzo sympatyczna choc robiła wrażenie lekko przestraszonej. Kilka rodzajów burgerów to tylko cześć z amerykańskich potraw w menu ale ja własnie zdecydowałem się na burgera po meksykańsku. Zostałem pozytywnie zaskoczony gdyż kelner po szybkim przyjęciu zamówienia równie szybko przyniósł darmowy starter. Jakiś mus na grzance. Napisałem jakiś bo niestety jego słoność była tek dominująca że nie byłem w stanie rozpoznać innych smaków. W międzyczasie odwiedziłem toaletę która jeszcze "pachniała" klejem do płytek, była, jak cały lokal nowa i czysta ale pozytywne wrażenie puje obskurna katka z jakimiś podpisami przyklejona do drzwi. Dosyć szybko zastało przyniesione zmówione danie wraz z frytkami podanymi w koszyczku. Za burgera daję plus. Mieso było kruche i soczyste, dodatki smaczne i co dla mnie bardzo ważne, dało sie zjeść trzymając bułkę w rękach. NIe rozjechała się tak jak to sie dzieje w wileu burgerodajniach. Frytki wyglądały na smaczne i chrupiące ale musiałem chwile zaczekać zanim to potwierdziłem bo był bardzo gorące.... przynajmniej na wierzchu. Po zjedzeniu kilku gorących frytek trafiłem na nastepne kilka całkowicie zimne. Prawdopodobnie zostały zmieszane z tymi z wczesniejszego smażenia lub z jeszcze wcześniejszego. I za to duży minus i ogólna ocena średnia zamiast wyższej. Ceny bardzo przyzwoite.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, R19740701

Bucket's Story — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bucket's Story? Podziel się wrażeniami!