“Baaaardzo przyjemnie!”
Coffee City — recenzja

Coffee City
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem dosłownie na chwilę na mrożoną kawę i bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce! Klimatyczne wnętrze, spokojna muzyka w tle, zadowoleni klienci w środku i na zewnątrz. Bardzo dobra kawa, ciasta wyglądały niesamowicie ale słodkiego nie jadam więc nie mogłem skorzystać :-) Polecam i wrócę na pewno!!!

Dziękujemy, banach222001

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Najlepsza kawiarnia w mieście. Wlasciciele przemili, wprowadzili cudowna, rodzinna atmosferę do tego miejsca. Kawa - przepyszna, ciasta smakowite, a to wszystko dostajemy w naprawdę przystępnych cenach.

Dziękujemy, joannacP8091NC
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy całą rodziną. Lody rzemieślnicze rewelacja, nie tylko dzieci je uwielbiają. Ciasta jak domowe, kawa bardzo smaczna. Widać, że właściciele wkładają w ten lokal dużo serca, a gości zawsze witają serdecznie i z uśmiechem. Pozdrawiam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 701piotrw
Zrecenzowano 3 marca 2019

Kiedyś była tu apteka. Teraz nowoczesna, przytulna kawiarenka. Na totalnym luzie wejść w trakcie zakupów, ze spotkanymi przypadkowo znajomymi, na deser po niedzielnym obiedzie, w tygodniu na smutki, etc. Wypić pyszną kawę, zjeść ciacho lub lody. Świetne miejsce w bardzo dobrej lokalizacji - na przecięciu miejskich szlaków. Szkoda że nie było go w czasach mojej młodości. Było by gdzie chodzić na wagary i randki : )

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Świetne miejsce prowadzone z pasją. Widać, że właściciele znają się na tym, co robią. Doskonałe ciasta i naprawdę rewelacyjne lody. Bardzo ładny wygląd wnętrza. Miejsce zachęca do spędzenia tu dłuższej chwili przy kawie i słodkim deserze. Gorąco polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jarosław K

Coffee City — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Coffee City? Podziel się wrażeniami!