“Smaczne desery”
Reden Panorama Bar — recenzja

Reden Panorama Bar
Opis: Reden Panorama Bar to elegancko zaaranżowany klub znajdujący się na najwyższej kondygnacji Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Miejsce to jest tworzone przez ludzi z pasją. Standardy światowego barmaństwa jak i chęć do samodoskonalenia sprawiają, że cocktaile przyrządzane przez naszych barmanów wypełnione są nutką fantazji, szczyptą emocji, chlustem wyobraźni, zaangażowaniem i perfekcją. Bogaty wachlarz smaków koktajli i szeroko rozbudowany asortyment alkoholi pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. W szczególności polecamy szeroki wybór whisky, w tym mocno rozbudowaną półkę Single Malt-ów, która ucieszy odwiedzających nas koneserów, a nowicjuszom pozwoli na rozpoczęcie wędrówki drogą im jeszcze nie znaną.
Zrecenzowano 1 maja 2019

Fajna miejscówka. Brak tłoku co jest dużym plusem, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Pyszna kawa i równie pyszne desery. Co do panoramy to może w jakiś wiosenny dzień będzie mi dane ją popodziwiać :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, _Marzenka07_

Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Byłem wielokrotnie, w sprawach wymagających intelektualnego rozstrzygania. Od października w roku otwarcia, poprzez 2016 rok obchodów stulecia Miasta i 40-tej rocznicy uruchomienia Huty "Katowice", zmanipulowanych przez ambitnych nieuków, po luty 2018 r., kiedy poszukiwaliśmy kadrowych rozstrzygnięć w Stowarzyszeniu "Budostal-4.Generalny Wykonawca.D.G."
Najlepszy trunek Champagne "Dom Perignon" Vintage 2006
Kolejna wizyta - dzisiaj, kwiecień 2019 rok

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, BudowniczyHK
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Byłam w zasadzie na otwarciu więc mało pamiętam jednak danie które jadłam bardzo mi smakowało a jestem wybredna!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Martwestudio D
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Ładnie urządzony bar na ostatnim piętrze hotelu Holiday Inn. Bez tłoku, odpowiednia dla 4* hotelu oferta barowa z profesjonalna obsługą, kwestia gustu, ale wg. mnie najlepsza oferta na spędzenia czasu wolnego wieczorem w mieście.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Kemp_Igo
Zrecenzowano 24 maja 2017

Profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, super widok, przemiła obsługa. Bardzo Smacznie. Goroąco Polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KamilPra

Reden Panorama Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Reden Panorama Bar? Podziel się wrażeniami!