“Panoramiczny widok na miasto.”
Reden Panorama Bar — recenzja

Reden Panorama Bar
Opis: Reden Panorama Bar to elegancko zaaranżowany klub znajdujący się na najwyższej kondygnacji Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Miejsce to jest tworzone przez ludzi z pasją. Standardy światowego barmaństwa jak i chęć do samodoskonalenia sprawiają, że cocktaile przyrządzane przez naszych barmanów wypełnione są nutką fantazji, szczyptą emocji, chlustem wyobraźni, zaangażowaniem i perfekcją. Bogaty wachlarz smaków koktajli i szeroko rozbudowany asortyment alkoholi pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. W szczególności polecamy szeroki wybór whisky, w tym mocno rozbudowaną półkę Single Malt-ów, która ucieszy odwiedzających nas koneserów, a nowicjuszom pozwoli na rozpoczęcie wędrówki drogą im jeszcze nie znaną.
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Ładnie urządzony bar na ostatnim piętrze hotelu Holiday Inn. Bez tłoku, odpowiednia dla 4* hotelu oferta barowa z profesjonalna obsługą, kwestia gustu, ale wg. mnie najlepsza oferta na spędzenia czasu wolnego wieczorem w mieście.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Kemp_Igo

Zrecenzowano 24 maja 2017

Profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, super widok, przemiła obsługa. Bardzo Smacznie. Goroąco Polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KamilPra
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny widok, ciekawe piwa regionalne. Polecam szczególnie piątkową muzykę na żywo. Na wysokim poziomie.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Majcher
Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetny widok
Jedzenie bardzo dobre
Drinki dobrze zrobione
Bardzo smaczne desery
Zdecydowanie warto tez spróbować piwa z Czechowic

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, B402OB
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017

Miejsce raczej male i bez klimatu
Szumnie nazwane panorama ze wzglednu na lokalizacje na ostatnim pietrze hotelu Holiday Inn
Ciekawe piwa regionalne
Jedzenie raczej odradzam

Termin wizyty: marzec 2017
2  Dziękujemy, Andrzej T

Reden Panorama Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Reden Panorama Bar? Podziel się wrażeniami!