Dąbrowa Górnicza

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Łęknicka Sadyba
Zrecenzowano 4 września 2019

1 Września 2019 odbyło się małe rodzinne spotkanie.Było gorąco- weszliśmy do sali
a tu przyjemny chłodek, stół pięknie wyglądał. Zaskoczeni byliśmy elegancją przygotowania. Obiadek bardzo smaczny, obsługa miła i profesjonalna. Co tu dużo pisać, Rodzinka zadowolona. Polecamy. Dziękujemy miłej Pani Menadżer za konkretne podpowiedzi. Serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy, lech B

Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Niestety,ale nie mogę napisać nic dobrego o tej restauracji gdybym nawet bardzo chciała.Obiad na 20 osób z okazji chrzcin mojej wnuczki.I co? PORAŻKA!!!!
Uroczystość rozpoczął kwaśny rosół gdzie na zwróconą uwagę pani kelnerka odpowiedziała"wszystko gotujemy na bieżąco" :) Schabowy o dziwnym smaku,odgrzewany,smażony wczoraj z "odchodzącą" panierką,rolada faszerowana czymś nieświeżym i sos grzybowy bez rewelacji.Ziemniaki "opiekane"strasznie przetłuszczone.No cóż,dobre surówki nie zdołały już uratować wizerunku Sadyby.Załoga też pozostawia wiele do życzenia.Bardzo szybko zbierały ze stołów nie zwracając uwagi na to,że niektórzy jeszcze konsumują.O zapłacone dodatki trzeba było się upominać np.owoce.
W toalecie(piętro) brak mydła i w ogóle zniszczony pojemnik na mydło :(
Wstyd nam było przed rodziną,że wybraliśmy taki lokal,ale skąd można było wiedzieć.I chyba nie powinno być dla nich usprawiedliwieniem to,że odbywały się trzy uroczystości chrztu.Jeżeli nie są w stanie podołać takiemu wyzwaniu to niech nie podejmują się tematu.
Jeszcze tylko dodam,że kiedyś gdy funkcjonowali jako restauracja i można było wejść z ulicy zjeść obiad to mieli dosyć dobrą opinię a gdy poszli w imprezy to kładą to na łopatki.
Dlatego przestrzegam innych,nie zepsujcie sobie ważnej w życiu uroczystości bo nie powtórzy się ona już więcej a niesmak i poczucie winy przed rodziną pozostanie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Ulcia63
Zrecenzowano 30 maja 2017

Bywałem w tym lokalu kilkanaście razy, zawsze wcześniej rezerwowałem stolik i nie było problemów. Ostatnio dzwonię żeby zarezerwować stolik i co słyszę "nie mam teraz czasu bo gotuję zupę". Myślałem, że ktoś miał gorszy dzień. Kolejna próba rezerwacji stolika i co słyszę proszę wpłacić zaliczkę i nie ma możliwości żeby osiem osób (bo dla tylu rezerwowałem ) mogło wybrać sobie dania z karty, mam wcześniej podać co zamawiamy (wszyscy to samo) a najlepiej to pani proponuje zestawy na osobę w cenie 60 zł zupa, danie główne i deser. Szkoda bo już tam nie będę jadał. Albo się komuś w głowie poprzewracało albo zmienił się właściciel - nie polecam pomimo, że kiedyś byłem bardzo zadowolonym klientem.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, airmate2016
Zrecenzowano 5 sierpnia 2016

Byłem tam już kilka razy i pewnie jeszcze będę. Smacznie, dużo, jedyny mankament trzeba troszkę poczekać na zamówienie ale warto - jet tylko problem jak zamówienie robi 6-latek i nie może się doczekać :-). Ogólnie polecam można dobrze i smacznie zjeść

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, airmate2016
Zrecenzowano 23 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, spore porcje, parking, plac zabaw. Miła obsługa. Świeżo i szybko. Doskonała knajpka na rodzinny obiad. Możliwość także organizacji imprez okolicznościowych.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, 119agnieszkaj

Łęknicka Sadyba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Łęknicka Sadyba? Podziel się wrażeniami!