“Duzy wybór”
Cafe Kamienica — recenzja

Cafe Kamienica
Opis: Cafe Kamienica powstała z miłości do dobrej, włoskiej kawy oraz z myślą o miłośnikach kawy, spotkań i niepowtarzalnego klimatu. Tylko u nas napijecie się espresso o unikalnej intensywności i sile smaku. Cafe Kamienica to miejsce, gdzie można przyjść, porozmawiać przy doskonałej kawie Danesi, zjeść pyszne ciacho z domowej cukierni, gorące bajgle, poczytać książkę, zagrać w planszówkę, dowiedzieć się o wydarzeniach kulturalnych w mieście. Cafe Kamienica to chwila wytchnienia dla zapracowanych i dawka energii na początek dnia.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam ze znajomymi mężem i dzieckiem. Kazdy znalazl cos dobrego dla siebie. Dobra kawa i ciasta a sprobowalam trzech. Wystroj przyjemny. Jako matka malego dziecka duzy plus ze w toalecie jest przewijak. Jedyny minus to shake oreo. Wygladal jak szara breja i w smaku przypominal rozwodnione kakao.

Dziękujemy, Katarzyna1303

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Cafe Kamienice znam od dawna. Na przestrzeni lat byłam w niej kilkakrotnie, i nigdy się nie rozczarowałam...do ostatniej wizyty.
Byliśmy z mężem i dwoma synami. Mąż zamówił dla mnie bajgla z boczkiem, dla siebie z kurczakiem a dla starszego syna gofra. Niestety, bajgel zamiast z boczkiem, był z chorizo. Ok, pomyłki się zdarzają i nie o nią mam "pretensje". Ale... Pani z obsługi nie przeprosiła za pomyłkę. Danie zostało wymienione...ale to co otrzymałam, na pewno nie przypominało tego bajgla, którego zawsze tam jadłam. Najgorszy z tego wszystkiego był boczek, który był wręcz surowy. Podejrzewam, że złośliwie dostałam właśnie tak przyrządzone danie. :)

Ceny to ocena mocno subiektywna, ale mając na uwadze wciąż rosnąca konkurencję - moim zdaniem ceny za ciasta i kawę są wygórowane.

Kawiarnie oceniam na 3. Mam wrażenie że na początku była dużo wyższa jakośc.

Dziękujemy, joannacP8091NC
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Często odwiedzam to miejsce z koleżankami. Jest tam pyszna kawa, lody i ciasta. Można tez zjeść przepysznego bajgla. Wnętrze kafejki jest klimatyczne i spokojne. Obsługa bardzo miła, a ceny umiarkowane.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Irenka22
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W ostatnim czasie odwiedziłam to przepiękne miejsce. Kawa mrożona o smaku karmelowym 10/10!! Nie jadłam i nie piłam innych rzeczy, ale z pewnością tam wrócę z chłopakiem

Dziękujemy, B7072EEpaulinas
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam to miejsce dość regularnie :) i bardzo polecam. Kawa zawsze dobra, ciasta zależy od dnia i smaków ale zawsze wyglądają apetycznie. Jadłam w tym miejscu już beze i szarlotkę i sernik i zawsze byłam zadowolona. Cenowo tez nienajgorzej ;) polecam klimat również ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MagdalenaZ1036

Cafe Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Kamienica? Podziel się wrażeniami!