“Przyjęcie rodzinne”
Dolce Vita — recenzja

Dolce Vita
Opis: Nasza restauracja powstala z zamilowania do kultury spotkań rodzinnych w gronie przyjaciól przy prawdziwych a jednocześnie prostych smakach wloskiej kuchni. Dolce Vita to potrzeba realizowania pasji gotowania ludzi, którzy urzeczywistnili swoje marzenia. Pomysłodawcami są wlaśnie Oni -Szefowie kuchni, którzy wkladają w tworzenie potraw cale swoje serce.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa, umiarkowane ceny, polecam na różne okazje od randki po imprezkę w gronie rodzinnym.

Dziękujemy, Olga T

Zrecenzowano 14 lutego 2019

witam kolacja walentynkowa nie jadalna ,a więc carbonara to nie wiem co to było i przy czym stało,pizza capriciosa też wiele do życzenia ,dodam że od zamówienia podania 45 min troszkę długo ,gości średnio

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, konsulek
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna, włoska restauracja w Dąbrowie. W menu znajdziemy standardowe włoskie propozycje. Mieliśmy okazję spróbować pizzę i była na prawdę bardzo dobra. Ceny przystępne, obsługa miła. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 424ewelina_
Zrecenzowano 25 października 2018

Znakomite dania, produkty najwyższej jakości i do tego rodzinna atmosfera! Imprezy okolicznościowe organizowane są z dbałością o każdy szczegół. Będę wracać, polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, SaraD3314
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obłędne włoskie jedzenie!!! Przepyszna pizza i sałatki!❤ Miła i sympatyczna obsługa! Piękny i przytulny wystrój! Polecam wszystkim

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Grazyna S

Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie
Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!