“Pierogowa wizytówka Częstochowy”
PierozeQ — recenzja

PierozeQ
Nr 8 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Lokal nie duży ale zawsze pełen klientów. Przyciągają ich przepyszne pierogi. Korzystam z ich usług od lat i mogę powiedzieć, ze trzymają równy, wysoki poziom. Szczególnie polecam ruskie, ze szpinakiem i z truskawkami. Można telefonicznie zamówić pierogi na wynos. Obsługa sympatyczna a ceny atrakcyjne. W pobliżu ciężko znaleźć miejsce do parkowania. Latem dodatkowe stoliki przed lokalem.

Dziękujemy, jarekmat

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jem tu pierogi albo kupuję na wynos od wielu lat. Zawsze dobre, duże, świeże! Obsługa bardzo szybka a ceny przystępne.

Dziękujemy, smakoszczka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nieco schowane. Brakuje informacji przy głównej ulicy (jakiejś strzałki czy logo), więc łatwo ominąć. Pierogi są smaczne a ciasto nie zbyt grube. W pierogach z truskawkami były naprawdę truskawki a nie jakiś dżem. Planując obiad rodzinny trzeba wziąć po uwagę, że różne dania pojawiają się w różnym czasie. I gdy część rodziny już zje resztą może jeszcze czekać na podanie. Na pierogi z czekaliśmy 15 minut.

1  Dziękujemy, BasioweGry
Zrecenzowano 3 marca 2019

Bez wątpienia najlepsze pierogi w mieście. Świetna obsługa i zawsze tak samo dobre jakosciowo i smakowo pierogi a jadlam w tej maleńkiej restauracji dziesiatki razy. Super miejsce dla osób ktore chcą zaprowadzić obcokrajowców na polskie traydyjne peirogi. Do tego pare pozycji w ofercie jak nalesniki czy gołąbki. Wąskie menu ale zawsze pewne i dobre. polecam !
Do tego w dobrej cenie

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, AnnaT5017
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Pierogi bardzo dobre - spróbowaliśmy z różnymi farszami, wszystkie dobrze przyprawione, ciasto nie za grube. Do tego tanio :)
Warto wpaść na sycący obiad po wycieczce.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, MucioPucio

PierozeQ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w PierozeQ? Podziel się wrażeniami!