“Dobrze i smacznie”
Bonsai Sushi — recenzja

Bonsai Sushi
Nr 10 wśród 154 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajnie! Pozytywnie i smacznie. Łosoś i tuńczyk w tempurze super. Dobre wspomnienia. Miła obsługa. Ceny umiarkowane. Polecam

Dziękujemy, traveler_kot

Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienity sushi bar. Duży plus to wiedza kelnerek i uprzejmość. Super atmosfera. Wracamy tam co jakiś czas. Zawsze przejazdem. Przemiłe miejsce i pyszne sushi.

Dziękujemy, przemking
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Tylko tutaj jemy sushi. Na miejscu smakuje najlepiej i to na wysokich stołkach przy barze. Zdarza się mile porozmawiać z “sushimanem”. Zawsze smaczne, świeże. Wszyscy zadowoleni. Najczęściej zamawiam podpalańca i murzynka. Polecam.

Dziękujemy, kasiaczwa2018
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

O ile nie mogę uznawać się za znawcę sushi, bo w Japonii póki co nie byłem, więc oryginału nie próbowałem, ale w paru miejscach w Polsce jadłem i mogę powiedzieć, że zjesz tu wyśmienitą "surową rybę" i zupę. Sam lokal mały, ale ładnie przystrojony. Miła atmosfera i obsługa. Fajne jest miejsce przy barze z pływającymi łódeczkami, gdzie można patrzeć na przygotowywane dania.

Dziękujemy, Jakub M
Zrecenzowano 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze jest pysznie. Nigdy się nie zawiodłam. Sushi zawsze z najświeższych produktów. Krewetka w tempurze przepyszna. Mały lokal ale z bardzo klimatyczną atmosferą. Polecam :)

Dziękujemy, Anna W

Bonsai Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bonsai Sushi? Podziel się wrażeniami!