“Niedzielny obiad na szybko”
Tevere Pizzeria — recenzja

Tevere Pizzeria
Nr 126 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Włoska, Pizza

Brak możliwości przygotowywania obiadu sprawil ze ponownie zagoscilismy do Tevere. Duza porcja smacznego rosołu, ogromny placek po węgiersku. Wszystko smaczne i ciepłe.

Dziękujemy, prazyneczka

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Obsługa fatalna, na jedzenie czekaliśmy 1,5 godziny, po czym okazało się, że jedno z zamówień i tak zostało pomylone. Więc jedno z nas musiało czekać aż kolejna pizza się upiecze podczas, gdy reszta z nas już jadła. Brakło nam łyżeczki i jednych sztućców. Nie dostaliśmy też jednej herbaty z dwóch zamawianych. A na dodatek zostaliśmy bardzo niegrzecznie "upomniani" przez właścicielkę, gdy stanęliśmy z psem na trawniku, (bo po prostu już nie mogliśmy wysiedzieć te 1,5 godziny, pies też tylko stał i nic nie robił). Koszmarny obiad, nie polecam nikomu.

Dziękujemy, milosniczka_potraw
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze odradzam odwiedzin w tej restauracji, tak samo jak zamówień przez telefon. Bylismi często klientami Tevere, jednak niemalże za każdym razem napotykaliśmy na brak profesjonalizmu z ich strony. Kilkukrotnie spotkaliśmy się z pijaną obsługa lokalu, przeklinajacą na całą restauracje przy gościach. Raz czekaliśmy na karte menu ponad pół godziny, mimo że kelnerka przeszla koło naszego stolika kilka razy. Przy zomówiach telefonicznych na wynos też mieliśmy wielukrotne problemy, raz mieliśmy sytuację gdzie mimo zaznaczenia, że będziemy płacić kartą, dostawca przyjechał bez terminala i musieliśmy czekać na ponowny przyjazd dostawcy z pizzą i terminalem. Pizza oczywiście przyjechała zimna, gdzie było obiecywane zrobienie nam nowej... Przy następnym zamówieniu, kiedy dostawca nie mając jak wydać reszty, kazał mi chodzić po okolicznych sklepach, aby rozmienić pieniądze ( gdzie przy każdym razem dawaliśmy dostawcy napiwek). Inna sytuacja dotyczyła dostawy antipasti. Zamiast sałatki dostaliśmy makaron... Już nie wspomnę o tym, że niemalże przy każdym zamówieniu czas oczekiwania był dłuższy niż nam mówiono.
Za każdym razem gdzie była zgłaszana pomyłka wmawiano nam, że wina leży po naszej stronie. Nigdy nie usłyszeliśmy przeprosin, kompletny brak profesjonalizmu....
Sam jestem pracownikiem gastronomii i wiem że są różne sytuacje, ale gdzie przy każdym zamówieniu występują pomyłki, cierpliwość klienta się kończy.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 23 września 2018

Dzisiejsza sytuacja pokazuje jaka obsługa w pizzerii Tevere jest "genialna". Zamówiliśmy z narzeczonym 2 duże pizze. Jedną mięsną, drugą z pomidorem i brokułem. Nie jem mięsa z powodów zdrowotnych, po prostu nie mogę go jeść choćbym chciała i kropka. Po 2 godzinach czekania, otwieram karton z pizzą i widzę sam pomidor, przyglądam się pizzy, po brokule ani śladu. Okazało się, ze na całości spodu jest rozprowadzony sos boloński z mięsem mielonym. Od razu zadzwoniliśmy z reklamacją, by ktoś przyjechał i po prostu zabrał pizzę, bo i tak byśmy ja wyrzucili. Pani wyjaśniła, że barmanka która przyjęła zamówienie nie poinformowała nas o braku brokułów i zdecydowała zamienić ten składnik na mięso i po pizzę i tak nikt nie przyjedzie, bo nie ma na to czasu. Jestem okropnie wkurzona na brak komunikacji z klientem, przecież mogłam zdecydować się na inny składnik warzywny i było by po kłopocie. Oczywiście w ramach rekompensaty (lub ucieszenia), zaproponowano nam darmową pizzę. Świetnie, szkoda tylko, że dzień później, a ja przesiedziałam cały niedzielny wieczór głodna :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza okropna. Zamówiliśmy pizzę, tak jak pan wyżej napisał. Zostaliśmy poinformowani ile zapłacimy, na miejscu wyszło ze zapłaciliśmy o wiele drożej niż było mówione. Wracając do pizzy. Dzisiaj po przebudzeniu dalej czuć ten okropny smak. Ciasto się nie nadawało do zjedzenia. Naszym zdaniem to nawet nie można nazwać pizza. Zdecydowanie odradzamy....

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, NaatA3

Tevere Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Tevere Pizzeria? Podziel się wrażeniami!