Częstochowa

“Obiadek”
Gospoda Zloty Garniec — recenzja

Gospoda Zloty Garniec
Nr 5 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 11 września 2019

Smaczne jedzenie,porcje potężne tak,że na dwie kobiety jedna wystarczy,na koniec okazało się że i cena niewygórowaną.Polecam

Dziękujemy, Jolanta D

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Złotym Garncu byliśmy kilka razy, ale ostatnia wizyta niestety rozczarowująca. Od razu zaznaczę, że jestem w stanie zapłacić za smaczne jedzenie, jednak tutaj miałam wrażenie, że cena jest nieadekwatna do jakości potrawy. Na początku okazało się, że nie wszystkie pozycje z karty są dostępne (placki po węgiersku i pierogi). Ostatecznie zamówilismy zupy i obie były ok, chociaż bez szału (serula i pomidorowa). Jeśli chodzi o drugie danie, tutaj zamawia się danie plus dodatki osobno. Wybraliśmy śląskie rolady (29 zł jedna), które chociaż były dość duże, były wysuszone i praktycznie pozbawione przypraw. Dodatki czyli kilka kluseczek śląskich z niewielką ilością sosu i modra kapusta były w porządku (ceny 6 i 7 zl), jednak całość dania za łączną kwotę 42 zł naprawdę niesatysfakcjonująca. Na plus restauracji bardzo dobra obsługa.

1  Dziękujemy, Marlena H
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Ocena wyłącznie za jakość obsługi, bo niestety nie było nam dane skosztować potraw. Po wejściu do restauracji kelner uśmiechnął się do nas, odpowiadając na nasze "dzień dobry", więc zachęceni zasiedliśmy przy dwuosobowym stoliku na ogródku. Zaskoczenie nr 1 - przez pięć minut żaden z pojawiających się kilkukrotnie w okolicy kelnerów nawet nie zaszczycił nas spojrzeniem, nie wspominając o dostarczeniu menu.. Zaskoczenie nr 2 - czteroosobowa rodzina, która zajęła stolik obok kilka minut po nas, otrzymała menu niemal od razu, podczas gdy my wciąż czuliśmy się jak trędowaci. Zaskoczenie nr 3 - gdy po ok. 10 minutach jałowego oczekiwania spróbowałem zwrócić uwagę przechodzącego ok. metr ode mnie kelnera zagajając rozmowę "przepraszam bardzo...", ów zerknął na mnie z ukosa, po czym oddalił się bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Podsumowując: po 10-12 minutach tego typu doznań uznaliśmy, że wystarczy. Nie wiem czy jest to standard, czy tylko niemiły wyjątek, ale proszę pamiętać: klienta w gastronomii traci się tylko raz. Nas straciliście już w przedbiegach.

2  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To co mnie zaskoczyło najbardziej, to wielkość porcji - jeszcze nigdy nie widziałem tak dużego schabowego ;). Ogólnie jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, a ceny przystępne!

Dziękujemy, tomiszy
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna polska kuchnia, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dania bardzo smaczne i pięknie podane. Pyszny i ogromny placek po zbójnicku, świetna rolada z kluskami śląskimi. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Antoniolazi

Gospoda Zloty Garniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Zloty Garniec? Podziel się wrażeniami!