Częstochowa

“Pizza zamówiona do hotelu”
Restaurant Diavolo — recenzja

Restaurant Diavolo
Zamów online
Nr 123 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Meksykańska
Opis: Pizzeria Diavolo Częstochowa jest restauracją, która może pochwalić się niezwykle bogatym menu z niebywale różnorodnymi potrawami. Lokal serwuje dania kuchni włoskiej (pasty oraz pizze), polskiej (dania mięsne oraz pierogi), meksykańskiej (pyszne Burritos), a także dań typu fast food jak hamburgery czy gorące bułeczki z pieczarkami. Kuchnia Restauracja Diavolo Częstochowa każdego dnia zyskuje nowych fanów, którzy chwalą sobie smak i świeżość serwowanych tam dań. Zapoznaj się z naszą ofertą jeszcze dziś!

Śmiało mogę polecić, smaczna!!! Zamówiliśmy pizzę dla głodnego 4 latka w hotelu. Nie zawiedliśmy się a synek zjadł ją prawie sam, no prawie, bo sami jak posmakowaliśmy to pomogliśmy mu:)

Dziękujemy, I5855DXadams

Zrecenzowano 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Pyszne jedzenie, super obsługa w szczególności Pani w kręconych włosach, nie jestem pewna imienia chyba Dagmara

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kasia M
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam !!! Wszystko smaczne. Obsługa miła. Dostawa do domu zawsze na czas. Bardzo przytulny ogródek z tyłu lokalu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny ogródek ukryty z tyłu lokalu, przychylna obsługa, duże porcje w rozsądnej cenie, carbonara bardzo smaczna. Wrócimy na pewno :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewelina99P
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam! Dostawa miała być 45min po godzinie dzwonię i dowiaduje się ze pizza będzie za kolejne 30min - a i tak dotarła po kolejnych 45min. Do tego pizza miała być na cienkim cieście a była na mega grubym 2cm - jak bułka (w takim razie jak wyglada pizza na grubym cieście wg. Pizzeri Diavolo ? Chyba 10cm?). Składniki najgorszej jakości, salami okropne, papryka masakra, a ser feta nawet nie leżał przy feta, po co pisać w menu ser feta skoro to jakiś ser kanapkowy? Ser mozarella to nawet nie wiem co to było? Masakra! Aaaa.... dostawa w pudełku tekturowym bez żadnego podkładu pod pizze typu papier lub folia spożywcza (proponuje zobaczyć w jakich warunkach takie pudełka są produkowane). I do tego brak paragonu co świadczy że firma sprzedaje „na lewo” i nie odprowadza podatku od sprzedanego produktu. Sprawa dla Urzędu Skarbowego...

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Niebieskooka

Restaurant Diavolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restaurant Diavolo? Podziel się wrażeniami!