Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety byl to pobyt tylko jednodniowy. Pokoje przestronne, zaprojektowane rewelacyjnie.pobyt w spa także świetnie odprezajacy- kąpiel piwna w balii we dwoje przy kuflu znakomitego lokalnego piwa. W restauracji świetna obsługa, bezwzględnie należy pokosztowac piwa produkowanego na miejscu- APA b.smaczna, tatar rewelacja. Z chęcią tu wrócimy przy najbliższej okazji.

Dziękujemy, Jarosław J
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny, okazjonalny obiad. Lokal pustawy. Coepło więc na zewnętrznych stolikach poza nami tylko dwie grupki. Wewnątrz kompletnie nikogo z klientów. Wystrój taki sobie, a na zewnątrz to już raczej improwizacja bez pimysłu ale dosyć schludnie i spokojnie. Porcje jedzenia niewielkie ale samo jedzenie całkiem dobre i coeszy nie tylko podniebienie ale i oko bo jest ładnie skomponowane na talerzu i ładnie podane. Ceny akceptowalne. Jako, że to browar to jest i piwo. Lane to 10 do 12 zł za duże. Gorzej gdy chcesz kupić butelkowe. Nie ma nigdzie wystawionych cen. Są tylko butelki 0,33 i 1 litr. Małe można w czteropaku, w kartoniku. Dosyć ciekawie wygląda wtedy jego cena bo na paragonue mamy 6,5 zł za sztukę (czyli razy 4 to daje 26 zł) i jeszcze jedną dziwną pizycję pod tytułem „czteropak” za 7 zł. Na pytanie czy jak oddam tą tekturę to 4 mam za 26 zł pani pokrętnie tłumaczyła, że jak bym kupił bez tekturowego nosidełka to bym zapłacił więcej, a tak to płacę mniej. Czyli, wedle tego tłumaczenia, płacę mniej i dopłacam za to 7 zł by było więcej. Brawo dla waszych kelnerów.

Dziękujemy, Blazej_Thomas
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

Co prawda w samym hotelu nie spałem, ale korzystałem z usług hotelowego SPA. W sumie budynek znam od dawien dawna. Kiedyś były w nim biura i magazyny. Zmiana funkcjonalności wyszła na dobre. W hotelu jest dość elegancko, acz niezbyt tanio. W sumie sympatyczne popołudnie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, igip64
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Na początku zaznaczymy, że skorzystaliśmy nie tyle z noclegu, co - samej restauracji. I bez grama rozczarowania!

Warto zajrzeć tam pod wieczór, ciemne wnętrze to już coś in plus, bywają lokale, w których półmrok jest pozytywnym boosterem atmosfery a nie - wyrazem oszczędzania na rachunkach za prąd właścicieli. ;-)

W środku jest przytulnie i ekskluzywnie, jedzonko tanie nie jest, ale jeśli ktoś chce aby randka (również rocznicowa) była udana a nie chce z kolei ryzyka że obsługa będzie grymaśna czy bez polotu - Czenstochovia to świetny wybór! :-)

Od samego początku celowałem w ichniejszą golonkę, więc kartę dań podaną przez przesympatycznego kelnera przejrzałem jedynie zdawkowo i aby wybrać sobie trunek do popicia. Luba zamówiła z kolei polędwiczki z dodatkami. I fakt, czas oczekiwania na dania mijał nieco wolniej niż w innych knajpach, tylko pytanie - czy chodzimy do restauracji, bo się spieszymy, czy - bo chcemy spróbować czegoś fajnego? :-) Duży plus dla obsługi - interesowali się na bieżąco, a po posiłku zaproponowali odpowiedni digestif, jednym słowem - znają się chłopaki na swoim fachu, firma nie zatrudnia raczej przypadkowych ludzi. :-)

Świetnym dodatkiem jest ich własne piwo, którego zdecydowanie warto jest spróbować w paru wydaniach. :-)

Cenowo wychodzi nieco więcej niż w standardowej knajpce, ale różnica jest zdecydowanie tego warta. Dziękujemy pięknie chłopakowi z obsługi, bardzo umilił nam wspólny wieczór! :-)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 5oku
Zrecenzowano: 15 lutego 2019

Ładnie odnowiony budynek, z małym browarem. Wszędzie czysto, urządzony z gustem, darmowy parking, dobre jedzenie. Działający internet. Jedyny problem to skromne śniadanie, o godzinie 8:30 wyjedzone talerze. Do tego dziwne małe talerze, ciężko z nich jeść. Mimo to polecam, zasługuje na więcej niż 3^.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa