“Z rodziną”
Restauracja U Braci — recenzja

Restauracja U Braci
Nr 3 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko ok, pizza i zupka dobra, smaczna, sprawnie i szybko. Chyba tyle. Uczciwie 4+, trochę bez polotu,ale dobrze!

Dziękujemy, kaczmarres

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w Częstochowie - zawsze jest bardzo smacznie i porządnie. Wszystko od lat trzyma poziom.
Na minus zaliczyłbym stopniowy wzrost cen na przestrzeni lat.
Polecam każdemu, kto odwiedza Częstochowę.

Dziękujemy, Kaczmarro97
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Częstochowa późny wieczór, szukalismy wolnego stoliku i czegos dobrego do jedzenia-dobrze trafiliśmy! Burger świeży, stopień wysmażenia idealny, gniocci w parmezanie patarda, pizza na cieniutkim spodzie z pysznz włoska szynka! Kelnerka ktora nas obsługiwała baaardzo kulturalna miła poźniej zmienił ja chłopak tak samo bardzo uprzejmy i profesjonalny. Napewno przyjade kolajny! Naprawde polecam!

Dziękujemy, kasia8080
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kulinarnie średnio - czarny ryż z ośmiornicą zamyka wszelkie skale pod względem zasolenia, z drugiej strony kaczka nawet ujdzie.
Dobre wina.
W lokalu mało przytulnie.
Miła obsługa.

Dziękujemy, bibipl
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w super lokalizacji, miła obsługa i co najważniejsze pysznym jedzeniem! Burger bardzo smaczny, świeże i wysokiej jakości mięso wołowe to podstawa w takim daniu. Makaron Żony ze szparagami i kurczakiem również bardzo dobry, z pewnością miejsce godne polecenia! Przy kolejnej wizycie w Częstochowie z pewnością tam wrócimy ;)

Dziękujemy, Dziki_Buszek

Restauracja U Braci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Braci? Podziel się wrażeniami!