“Miło spędzony czas. ”
Restauracja U Braci — recenzja

Restauracja U Braci
Nr 2 wśród 154 Restauracje (Częstochowa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Posiłek bardzo dobry.
Ryba doskonała, burger idealny.
Pyszna szarlotka.
Obsługa miła i bardzo sprawna.
Przyjemne wnętrze.

1  Dziękujemy, 831mariuszc

Zrecenzowano 24 września 2018

wczoraj po drodze wstąpiliśmy na obiadek, restaurację wybraliśmy dzięki tripowi:) jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, zdjec nie zdążyłam zrobić bo z głodu szybko zniknęło :) długo trzeba było czekać na potrawy ale warto było , jadłam krem z pomidorów,i fileta sous vide na risotto warzywnym , maż zupę z dyni i pierś kaczki sous vide która była również bardzo smaczna, byliśmy jak zawsze z psiakiem niestety do środka nie można było wejść tyko na zewnątrz, mimo chłodu były koce i psiak dostał wodę bez proszenia o nią wiec jak dla nas to duży plus , polecam i na pewno kiedyś po drodze jeszcze wstąpimy

2  Dziękujemy, Edyta P
Zrecenzowano 23 września 2018

Raczej przecietne doznania kulinarne. Dlugi czas oczekiwania. Jest kilka ciekawszych opcji w okolicy Jasnej Gory.

4  Dziękujemy, Zbyszq R
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem tam wielokrotnie, jedzenie zawsze było przepyszne. Karta dań jest mała ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomoże wybrać zawsze coś dla siebie. Przyprawy pochodzą z ich ogródka.

4  Dziękujemy, dawidp714
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy tam zajrzeć z rodzino podczas ponury w czestochowie , wszystko naprawdę super , widać ze kucharze maja smak i napewno kiedyś byli we Wloszech. Dania podawane szybko. Ceny ok.

3  Dziękujemy, rafa_s594

Restauracja U Braci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Braci? Podziel się wrażeniami!