“Pyszny obiad”

Cztery Pory Roku Restauracja
Nr 135 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 13 września 2019

Bardzo dobre jedzenie domowe a zwłaszcza pierogi z mięsem i barszczyk czerwony z uszkami oraz naleśnikiz serem bardzo polecam .

1  Dziękujemy, ewa w

Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie gotuję zbyt dobrze ale mój syn moje obiady uznał na piątkę w porównaniu z jedzeniem w tej restauracji.Jedzenie tłuste frytki pachnące starym olejem. Obsługa zamotana. Obiad do napchania się za niezłą sumę raczej nie do najedzenia

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marzanna K
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Zawitaliśmy tam w dniu 02.06.18 ok 1700 w nadziei na zjedzenie smacznego obiadu.Restauracja pełna,ale Pani na barze zachęcała do pozostania informując ,że czas oczekiwania max 40 minut .Uwierzyliśmy Po 45 minutach okazało się,ze nasz paragon zapłaty za 2 dania nie trafił do kuchni,albo po prostu zniknął,czy wydano nań jedzenie innej osobie.Zenada,nikt z obsługi tym się nie przejął,w zasadzie oddano nam pieniądze,sugerując,że najlepiej opuścić lokal,bo czeka nas kolejne oczekiwanie 40 minutowe.Bez przeprosin,bez propozycji zjedzenia czegoś ,,zamiast".Nie ma własciciela ani manadzera,taką otrzymaliśmy odpowiedż,a tak naprawdę to najlepiej SOBIE PÓJŚĆ.......

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Marzena F
Zrecenzowano 19 maja 2018

Blondyna za kasą nie radzi sobie ze stresem, nie potrafi w miły, kulturalny sposób komunikować. Wprowadza nerwową atmosferę, odzywa się arogancko do klientów. W momencie, kiedy kolejka w lokalu zaczęła się robić długa, Pani Blondynka zaczęła sapać, stękać, narzekać, rzucać w powietrze, że "Wszystkich was nie obsłużę", "czas oczekiwania 40 min. później 1h", " nie wydajemy kawy". Robiła to jak w filmach Bareii w realu, Aż wreszcie, kiedy zrezygnowałem ja i moja koleżanka i udaliśmy się do toalety, Pani Blondynka, która zamiast zająć się nawałem pracy pobiegła za nami i przy na cały głos wróciła nas "TOALETA TYLKO DLA KLIENTÓW, ALBO 5 ZŁ OD OSOBY". Poczułem się zażenowany i zasmucony poziomem Pani, która nie lubi swojej pracy, Wyszliśmy z lokalu. Razem z nami wszyscy stojący w kolejce. Kultury, kultury trochę...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Krzysztof T
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal z wyglądu bardzo zachwycający, ale jeśli chodzi o jedzenie , było niesmaczne, zachowanie obsługi poniżej pasa

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, bon j

Cztery Pory Roku Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cztery Pory Roku Restauracja? Podziel się wrażeniami!