Zrecenzowano: 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Spałem tam, bo miałem blisko do miejsca docelowego... To jest jedyny plus dla mnie. Obsługa (szczególnie starszy pan kelner) pozostawia wiele do życzenia. Pokoje biedne, wyposażenie żadne, śniadania w formie zestawów.... lepiej nie ryzykować i nie jeść.

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jakubb1982
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Rzeczywiście powinnismy się zastanowić czy zamawiać jedzenie w tym lokalu.
Restauracja zatrzymana w czasie.
Pani Kucharka zanim poda danie zdecydowanie powinna je spróbować !
Nie świeża wątróbka i ten dźwięk z kuchenki mikrofalowej zdecydowanie utwierdza mnie w przekonaniu ,że składanie zamowienia w tym miejscu to totalna pomyłka.
Toalety ,syf jakich mało.
Nie polecam .

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Schabowy Mistral poprawny i świeży ale bez fajerwerków. Pierogi ruskie w miarę dobre. Lokal pamięta czasy PRL. Toalety mogły by być czysciejsze. Lokal odwiedzono przypadkowo głównie kierowałem się głodem.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, MarcinR452
Zrecenzowano: 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dlatego jest mi przykro bo w Zajeździe zawsze dobrze zjedliśmy będąc w trasie z rodziną A dzisiaj tragedia można wyliczać nieskończoność błędów i np.surowego fileta piszę tą opinie aby trafiła do właściciela i by się otrząsnął .
Powodzenia bo jest potencjał

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tomaszxe
Zrecenzowano: 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne, naprawdę nie polecam. Placki ziemniaczane nie widziały ziemniaka, sama mąka i kasza manna, Barszcz czerwony chyba z torebki a No i obsługa. Pani chyba nienawidzi swojej pracy i za klientami tez nie przepada. Nie chciała nam dać tacy żeby zanieść zupy do stolika bo już jedna dostaliśmy na napoje. Wielkie rozczarowanie

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, joannad413