Częstochowa
Zrecenzowano: 14 listopada 2013

Spędziliśmy tutaj z żoną wspaniały weekend. Bardzo przyjaźni i pomocni właściciele, którzy sprawiają, że czujesz się jak w domu. Naprawdę dobre jedzenie, warto skorzystać z kolacji, czy śniadania. Generalnie cisza, spokój, znakomite, romantyczne miejsce na relaks i zapomnienie o codziennych zmartwieniach.

Termin pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, Szczepan P
Zrecenzowano: 20 czerwca 2013

Z zewnątrz - prawdziwy pałac. Wewnątrz - prawdziwy dom. Serdeczni, otwarci gospodarze sprawiają, że czujesz się nie hotelowym klientem, lecz oczekiwanym gościem. Wygodne, stylowe, urządzone z pomysłem, przestronne a mimo to przytulne apartamenty. A do tego piękne otoczenie, spokój i sielska atmosfera. Oraz, last but not least, przepyszne wiejskie śniadanie. Nie mogliśmy lepiej trafić.

Termin pobytu: czerwiec 2013
2  Dziękujemy, jagna444
Zrecenzowano: 14 czerwca 2013

3 dni, które spędziliśmy w Nakle pozwoliły uciec od codzienności. Wspaniali gospodarze, piękne apartamenty doskonale spełniające pragnienia gości oraz posiłki godne najlepszych restauracji to atuty tego miejsca. Miejsce absolutnie godne polecenia!!!

Termin pobytu: czerwiec 2013
2  Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 4 maja 2013 z urządzeń przenośnych

Uczta dla duszy: rewelacyjny design, kameralne otoczenie, relaks, niesamowita goscinnosc wlascicieli.
Uczta dla ciala: szef kuchni jest magikiem (takiego sufletu czekoladowego ze swieca szukac), palac jest otoczony pieknym parkiem storzonym do piknikowania i zabaw w plenerze, jesy tez swietna baza wypadowa do zwiedzania zamkow (szlak Orlich Gniazd).

Termin pobytu: maj 2013
3  Dziękujemy, Karolina_WAWA
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2013

Byłam z rodziną przez dwa tygodnie latem i ani jednego dnia się nie nudziliśmy. Wróciłam zimą z przyjaciółmi i też było genialnie. Wspaniała atmosfera, cudowne, ogromne pokoje, piękne czyste łazienki, doskonałe jedzenie, właściciele bardzo serdeczni, choć umiejący także docenić potrzebę prywatności. Wspaniały park wokół pałacu. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Gór Świętokrzyskich w cenie porównywalnej z kwaterami prywatnymi. Tylko kilka pokoi, więc bardzo kameralnie i ekskluzywnie. Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi bo jest odrębny salon dla gości, w którym nawet w deszczowe dni można czymś zająć maluchy. Gorąco polecam, jeśli raz pojedziecie, pewnie będziecie wracać, jak ja i kilkoro innych, których zdążyłam tam poznać...

Termin pobytu: sierpień 2012
2  Dziękujemy, MajaMarianna