“Dbałość o klienta = 0”

Trattoria La Vita da Re
Nr 8 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 9 września 2019

Pomimo niskiego poziomu obsługi, ze względu na dobrą kuchnię byliśmy w tej restauracji kilkukrotnie. Jednak po tym jak po raz 4 z rzędu zostaliśmy tam potraktowani jak "powietrze" nie zdecydujemy się na kolejne wizyty. Kelnerki oraz właścicielka nie interesują się oczekującymi gośćmi. Stolików nie jest dużo, jednak mimo to 2-krotnie zupełnie zapomniano o naszym zamówieniu, a kiedy po 1,5godz. zapytaliśmy czy długo jeszcze będziemy oczekiwać nie usłyszeliśmy nawet "przepraszam" tylko "oj chyba zamówienie nie dotarło na kuchnie". Gdyby nie to, że byliśmy wtedy z gośćmi wyszlibyśmy z restauracji. Innym razem oczekiwanie na przystawkę przekraczało godzinę, pomimo wcześniejszych zapewnień, że otrzymamy ją po 30min (nauczeni doświadczeniem dopytaliśmy o to przed zamówieniem, co jak się okazało i tak nie pomogło). Naprawdę rozumiem, że kucharz może mieć dużo pracy, a kelner o czymś zapomnieć (dlatego daliśmy im szansę). W takich sytuacjach wystarczy zazwyczaj krótka informacja o wydłużonym czasie oczekiwania. Unikanie kontaktu wzrokowego z gościem i omijanie jego stolika nie jest dobrym rozwiązaniem. A pani właścicielka, która zawsze siedzi na sali? Tylko po co, skoro nie potrafi nawet przeprosić. Szkoda tylko talentu kucharza.

2  Dziękujemy, Xolka

Zrecenzowano 5 września 2019

Mój nr jeden jeśli chodzi o pizzę i dania kuchni włoskiej. Wszystko czego próbujemy zawsze pierwsza klasa. Tak trzymać.

Dziękujemy, AgataBrz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia.
Pizza rewelacja. Makarony super.
Wystrój raczej nie powala ale stoliki dobrze oddzielone i dają prywatność podczas rozmów.

Dziękujemy, bibipl
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z jedzeniem tak pysznym i atmosferą tak wspaniałą, że można się zakochać... Co uczyniłem jakieś 10 lat temu i do dziś ta miłość trwa. Przepyszna pizza w stylu rzymskim oraz obłędnie dobre "makarony". Lokal z klimatem choć w bardzo niepozornej lokalizacji. W weekend lub w piątkowy wieczór znalezienie stolika bez rezerwacji graniczy z cudem, co samo za siebie mówi o jakości. Dodatkowo lokal przystępny cenowo.

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Do tego lokalu przychodzi się na pizzę. Nie wiem, jak wypadają inne potrawy z ich menu, zawsze zamawiam tutaj pizzę bo jest po prostu najlepsza! Ciasto idealnie cienkie, składniki doskonale skomponowane i świetnej jakości. Jeśli mam okazję zjeść pizzę gdzieś indziej, to zawsze porównuję ją z ulubioną pepperoni z La Vita da Re - konkurencja nie dorasta jej do pięt :-)

Dziękujemy, Dominika_Wanda

Trattoria La Vita da Re — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria La Vita da Re? Podziel się wrażeniami!