“Najlepsza”

Trattoria La Vita da Re
Nr 9 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 5 września 2019

Mój nr jeden jeśli chodzi o pizzę i dania kuchni włoskiej. Wszystko czego próbujemy zawsze pierwsza klasa. Tak trzymać.

Dziękujemy, AgataBrz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia.
Pizza rewelacja. Makarony super.
Wystrój raczej nie powala ale stoliki dobrze oddzielone i dają prywatność podczas rozmów.

Dziękujemy, bibipl
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z jedzeniem tak pysznym i atmosferą tak wspaniałą, że można się zakochać... Co uczyniłem jakieś 10 lat temu i do dziś ta miłość trwa. Przepyszna pizza w stylu rzymskim oraz obłędnie dobre "makarony". Lokal z klimatem choć w bardzo niepozornej lokalizacji. W weekend lub w piątkowy wieczór znalezienie stolika bez rezerwacji graniczy z cudem, co samo za siebie mówi o jakości. Dodatkowo lokal przystępny cenowo.

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Do tego lokalu przychodzi się na pizzę. Nie wiem, jak wypadają inne potrawy z ich menu, zawsze zamawiam tutaj pizzę bo jest po prostu najlepsza! Ciasto idealnie cienkie, składniki doskonale skomponowane i świetnej jakości. Jeśli mam okazję zjeść pizzę gdzieś indziej, to zawsze porównuję ją z ulubioną pepperoni z La Vita da Re - konkurencja nie dorasta jej do pięt :-)

Dziękujemy, Dominika_Wanda
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Choć menu ograniczone i lokal malutki ale klimatyczny i wart odwiedzenia oraz zakosztowania pizzy lub pasty. Samo La Vita mnie urzekło

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Izabela W

Trattoria La Vita da Re — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria La Vita da Re? Podziel się wrażeniami!