“Tragedia”
The Sphinx — recenzja

The Sphinx
Zamów online
Nr 60 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Amerykańska, Pizza, Polska, Zdrowa, Egipska
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy po kinie czekaliśmy 30 min na podanie piwa i alkoholu ( 1/3 stolików zajętych) po 30 minutach podano wódkę a potem czekaliśmy 10 min na resztę
Jedzenie tragedia 1 godzinę n steki czekaliśmy z tego 2 praktycznie surowe byly (zamówione miedium) sharoma pomimo z kurczaka całą w tłuszczu przesolona kurki byly takiego koloru jakby je z 5 razy dogrzewali

Nie polecam kiedyś było Ok
Ale teraz omijać z daleka

Dziękujemy, Lukasssssd

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Zupa - rosół i hamburger niejadalne. Zupa jak z paczki - wodnista, niedoprawiona i letnia, hamburger dwa razy odgrzewany (na moją prośbę, bo podany był zimny), mięso niejadalne - twarde, z dużą ilością bułki. Dodatkowo zamówione frytki niedopieczone. Właściciel niesympatyczny, bezczelny, na zwróconą uwagę na temat jakości podawanych potraw, stwierdził, że jak komuś nie smakuje to niech nie je. Jedynym pozytywnym aspektem był sympatyczny kelner.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Wydawałoby się , że Sphinx to bezpieczna opcja gdzie można zawsze dobrze zjeść. Zawędrowaliśmy tam kiedyś w niedziele, nie znajdując wolnych miejsc w innych lokalach...
Niestety, lata świetności i dobrego jedzenia ten lokal ma już za sobą....
Kelner nie zapisał zamówienia i sos który zamówiliśmy do przekąsek przyszedł na koniec-z daniem głównym. Zupy zimne. Dania podane nieładnie ( ciężko to określić ale zawsze z Sphinxie przyniesiony talerz wzbudzał zachwyt a teraz wyglądało to jakby ktoś naprędce wrzucił posiłek na talerz, wybiegając z kuchni.)
Smakowo- bez szału, najbardziej "urzekły" mnie falafele zamówione jako starter..

I standardowo w damskiej toalecie jedna z dwóch kabin zamknięta. Nie wiem czy jest zepsuta od 8 lat ale odkąd pamiętam jest tam karteczka z napisem "awaria"....

Wnętrze ciemne i ponure, dobre do randki w ciemno ;) a na smaczny obiad z rodziną lepiej wybrać inny lokal. ..

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Basia B
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy całą rodziną. Czas oczekiwania - bardzo Krótko!
Obsługa uprzejma choć zdarza im się zapominać, jedzenie bardzo średnie.
Mianowicie, zamówiliśmy piersi z kurczaka każdy pod inną postacią, pierś biała ! Jak bym gotowana? Posypana vegeta? Nawalone na gorze dodatki ( u mnie szpinak ) na obrazku z karty szpinak był pod spodem :)
Napoje i szklanki ok

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, mariolaole
Zrecenzowano 4 maja 2018

Odwiedziłam knajpę Sphinx z sentymentem ze wspomnieniami z dawnych czasów musze powiedzieć że rozczarowałam się. Jedzenie już nie jest aż tak dobre średnie. Jedynie co z dawnych lat została bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marta H

The Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w The Sphinx? Podziel się wrażeniami!