“Polecam”
Restauracja Juan — recenzja

Restauracja Juan
Nr 15 wśród 154 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce,z bardzo dobrym kucharzem oraz obsługa. Polecam w 100%. Rodzinny obiad udał się idelanie. Każda zamówiona potrawa przygotowana była z oryginalnych produktów. Szczerze polecam!

1  Dziękujemy, Marta K

Zrecenzowano 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Sobotni wieczór, pusto z pewnością lokalizacja działa niekorzystnie, ale jednak zaskakujące. Obsługa miła. Ceny z wyższej półki. Zamówiliśmy gulasz wołowy - dobry. Carpaccio - smaczne. Makarony - prawdziwa nuda. Niby nic smakowi nie mozna zarzucić, ale były prawdziwie zwyczajne. Kompletnie nieurzekające. Niczym nie różniły się od makaronu na szybko robionego w domu, z sosem pomidorowym jednak po restauracji oczekuję czegoś więcej niż przeciętny obiad. Wzięliśmy w dwie osoby dwa różne dania z makaronu, nie różniły sie niczym, poza tym, ze jedno miało boczek. Reasumując, mozna tam wybrać dobre jedzenie, ale szału nie ma. Każdy ma inne oczekiwania, ale jednak jak idę do restauracji to liczę na to, że kucharz zaskoczy, smak uszczęśliwi, a nie tylko zaspokoje głód.

Dziękujemy, auraaaa1
Zrecenzowano 28 stycznia 2018

Byłam pierwszy raz.Sale puste. Wybrałam pierwszy stolik na podwyższeniu. Miejsce klimatyczne - kawałek Hiszpanii w Częstochowie. Na zamówienie nie trzeba było zbyt długo czekać, ale po sali rozchodził się smród z toalety, który trudno było znieść...
Salsa, którą zamówiłam była bardzo smaczna i gorąca, natomiast grillowane polędwiczki gumowate, twarde i trudne do przełknięcia. Sałatka i frytki w porządku.

Dziękujemy, Barbara P
Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wróciłem po raz kolejny i wrócę jeszcze nie raz. Dziwi mnie fakt że ta restauracja nie znajduje się na pierwszych miejscach Tripadvisor . Jedzenie przepyszne . Mógłbym polecić konkretną potrawę ale nie mogę ponieważ każdą jeszcze lepsza od poprzedniej . Na przystawkę krewetki na ostro i boczniaki ... niebo w gębie. Myślałem że lepiej nie będzie dopóki nie podano mi polędwicy wołowej w sosie pieprzowym :D. Ogromnym plusem dość szeroko rozstawione stoliki przy których nie masz wrażenia że inni goście zaglądają Ci w tależ :) Co do cen cóż... jak ktoś chce tanio to polecam McDonalds ja nie żałuję nawet zlotòwki :) Serdecznie polecam .

Dziękujemy, Lukasz N
Zrecenzowano 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal zyskuje na tym, że jest jedyną restauracją w pobliżu Jasnej Góry- nie licząc jadłodajni. Wystrój konkretnie przesądzony, ale sądząc po pełnym lokalu, gościom podoba się do miejsce. Obsługa miła i pomocna. Ja ze znajomą zamówiliśmy najtańszy makaron z karty plus kawę i herbatę co wyniosło nas 44- wyszłyśmy najedzone i zadowolone

Dziękujemy, Julka J

Restauracja Juan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Juan? Podziel się wrażeniami!