“Było pysznie !”

Cafe & Restaurant Dobry Rok
Nr 1 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

•Vege tapas - min. przepyszne roladki z cukini nadziewane pastą z pomidorów.
•Rosołek z kaczuszki - super.
•Tatar, to danie za nami chodziło będąc w Częstochowie. Tu był idealny : siekane świeże mięsko i pyszne dodatki.
•Herbatka z hibiskusa - Petarda.

Smacznie nas ugościła restauracja Dobry Rok - Polecam w 100%

1  Dziękujemy, 837justynam

Zorganizowaliśmy tutaj małe rodzinne przyjęcie urodzinowe. Pani Ewa - kelnerka, która zapracowała w największym stopniu na tę opinię była miła, otwarta, starała się pomóc, organizowała nawet sama dodatkowe atrakcje dla mojego dziecka z własnej inicjatywy, dopytywała o wszystko dyskretnie i taktownie.
Jedzenie pyszne, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, porcje naprawdę duże, pięknie podane. Czułam się jak gość, a nie klient, napoje i kawa już w cenie, bez wyliczania, co też jest ważne. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz.

1  Dziękujemy, Magda K

Sugerując się opiniami w necie wybraliśmy ponoć najlepszą, a może raczej jedną z lepszych restauracji w Częstochowie.Wystrój lokalu przyjemny,dużo gości, rezerwacje stolików,miła obsługa wszystko wskazywało na to , że będzie super.
Zamówienie podano szybko, piwo w kuflu, takim jak na festynie piwnym,może tak ma być, ale w oczy kole w takim wnętrzu. Zupa rybna, ponoć taka wspaniała, była raczej pomidorówką z cząstkami ryby, bez wyrazu i smaku.Ośmiornica, a raczej jej cząstka była dobra,tak mówili znajomi, ale sałatka francuska już smaczna nie była, mięso suche, twarde,roszponka,rukola, orzechy,ser pleśniowy wrzucone na talerz , sos osobno i tyle.Dobra była herbata. Za to wszystko zapłaciliśmy stosunkowo duży rachunek,śmiem twierdzić, że za duży.Przykre.

1  Dziękujemy, Global580901

Pozdrawiamy z kolegami przezaje****stych kelnerów; Magdę, Marysię, Daniela i Panią Agnieszkę!!! Było pysznie i mega sympatycznie!!! Pozdro❤️

1  Dziękujemy, madej92
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne. Zupa rybna wybitna. Sałatka francuska pyszna. Jednak najlepsze było mięso - Antrykot i poledwica argentynska GENIALNA. Szef kuchni wie co robia a obsługa wie co proponuje. Restauracja na bardzo wysokim poziome. Polecam

1  Dziękujemy, joasiam360

Cafe & Restaurant Dobry Rok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe & Restaurant Dobry Rok? Podziel się wrażeniami!