“Bardzo przyjemnie, gościnnie i z klasą!”

Cafe & Restaurant Dobry Rok
Nr 1 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Zorganizowaliśmy tutaj małe rodzinne przyjęcie urodzinowe. Pani Ewa - kelnerka, która zapracowała w największym stopniu na tę opinię była miła, otwarta, starała się pomóc, organizowała nawet sama dodatkowe atrakcje dla mojego dziecka z własnej inicjatywy, dopytywała o wszystko dyskretnie i taktownie.
Jedzenie pyszne, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, porcje naprawdę duże, pięknie podane. Czułam się jak gość, a nie klient, napoje i kawa już w cenie, bez wyliczania, co też jest ważne. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz.

2  Dziękujemy, Magda K

Zrecenzowano 15 września 2019

Sugerując się opiniami w necie wybraliśmy ponoć najlepszą, a może raczej jedną z lepszych restauracji w Częstochowie.Wystrój lokalu przyjemny,dużo gości, rezerwacje stolików,miła obsługa wszystko wskazywało na to , że będzie super.
Zamówienie podano szybko, piwo w kuflu, takim jak na festynie piwnym,może tak ma być, ale w oczy kole w takim wnętrzu. Zupa rybna, ponoć taka wspaniała, była raczej pomidorówką z cząstkami ryby, bez wyrazu i smaku.Ośmiornica, a raczej jej cząstka była dobra,tak mówili znajomi, ale sałatka francuska już smaczna nie była, mięso suche, twarde,roszponka,rukola, orzechy,ser pleśniowy wrzucone na talerz , sos osobno i tyle.Dobra była herbata. Za to wszystko zapłaciliśmy stosunkowo duży rachunek,śmiem twierdzić, że za duży.Przykre.

1  Dziękujemy, Global580901
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pozdrawiamy z kolegami przezaje****stych kelnerów; Magdę, Marysię, Daniela i Panią Agnieszkę!!! Było pysznie i mega sympatycznie!!! Pozdro❤️

2  Dziękujemy, madej92
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne. Zupa rybna wybitna. Sałatka francuska pyszna. Jednak najlepsze było mięso - Antrykot i poledwica argentynska GENIALNA. Szef kuchni wie co robia a obsługa wie co proponuje. Restauracja na bardzo wysokim poziome. Polecam

2  Dziękujemy, joasiam360
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy tatarak,śledzia,zestaw dałaś,sałatkę cezara,żeberka,gin z tonikiem,mohito...wszystko na najwyższym poziomie ale...z wyjątkiem mohito...no niestety musi być cukier trzcinowy ubity z limonką i mięto a tego wybicia i cukru zabrakło. Generalnie 5 z minusem

1  Dziękujemy, marcinn122

Cafe & Restaurant Dobry Rok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cafe & Restaurant Dobry Rok? Podziel się wrażeniami!