Częstochowa
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Byliśmy goścmi na ślubie i weselu zorganizowanym w Złotych Arkadach. Abstrahując od uczestników wesela, którzy swoją atmosferą budowali cudny czas, restauracja i hotel spodobały nam się. Bardzo sympatycznym elementem Złotych Arkad jest klimatyczny ogród. Musimy również docenić świetną obsługę wesela - kelnerzy byli bardzo zaangażowani i sympatyczni. Pokój hotelowy na dobrym poziomie. Łóżka wygodne. Lazienka dość duża i wyposażona w kosmetyki. Parking na kilkadziesiąt aut. Okolica cicha. Niedaleko stąd do centrum miasta.

Dziękujemy, Gorvus33
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Zupełnie przyzwoity hotel średniej klasy. Pokoje wygodne i czyste, a łazienka dobrze wyposażona. Obsługa miła i nie narzucająca się. Śniadanie smaczne i urozmaicone - bez zastrzeżeń. Stosunek jakości świadczonych usług do ceny (niskie) - bardzo dobry. Zastrzeżenia mam jedynie co do jakości odbioru niektórych kanałów telewizyjnych. Ciekawostką są staromone, czyli prawdziwe klucze do pokojów. Niewątpliwą atrakcją jest kręgielnia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Ładniejszy widok z pokojów umiejscowionych po zachodniej stronie.
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój hotelowy był mały ale bardzo wygodny, czystość i standard na plus, łazienka dobrze wyposażona, jedzenie dobre. Blisko Klasztoru. Jedyny minus to mało miejsca na parkingu, ktoś z większym samochodem może chwilę krążyć zanim zaparkuje.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Katarzyna F
Zrecenzowano: 2 października 2018

Stowarzyszenie do którego należę zorganizowało w Hotelu Szkolenie wraz z noclegami oraz imprezą integracyjną. Bardzo komfortowe pokoje, czyste. Spaliśmy w apartamencie. Wyposażenie lodówka,czajnik,szkanki,herbata, cukier, suszarka , jacuzzi, a jeśli potrzebowaliśmy wiecej bez problemu od obsługi uzyskaliśmy. Obsługa miła uśmiechnięta. Pokój sprzątany codziennie.Doskonałe jedzenie. Kręgle profesjonalne. Nie ma się do czego przyczepić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Super miejsce na szkolenie i imprezy integracyjne
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 507basiap
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Często bywam tu służbowo, tym razem prywatnie i polecam, hotel Czysty, miła obsługa, restauracja w kręgielni trochę głośno, ale idzie przeżyć, na jedzenie nie mogę powiedzieć złego słowa bo dobre, brak klimy w sezonie lato to minus pokoji, co do reszty to nie mam się do czego czepiać

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 626mariuszm