Ważne miejsce dla Polaków

Jasna Góra jest ważnym miejscem dla większości Polaków. Plusem oczywiście piękno i święty obraz. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Jasna Góra

Miejsce, chwytające za serce, które powinien odwiedzić każdy wierzący Polak. Pieknie odrestaurowany... Przeczytaj więcej

F2364PSmonikak
Kościan, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pojechaliśmy na Jasną Górę w bardzo ciepłą niedzielę i spędziliśmy w sumie kilka godzin, żeby obejść wszystko trzeba trochę czasu. Poza skupieniem w sanktuarium, warto pokonać trochę schodów i wyjść na wieżyczkę podziwiając piękne widoki. Obok warto odpocząć w pięknym parku z fontannami oraz placem zabaw dla dzieci.

1  Dziękujemy, Ilona K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Wyjątkowe miejsce nie tylko dla katolików. Przepełnione jest niesamowitą energią ze wszystkich dobrych życzeń pielgrzymujących ludzi. Polecam.

1  Dziękujemy, amyga2018
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

To miejsce wyciszenia, spokoju i skupienia. każdemu polecam tu być. Choć sporo ludzi, odwiedzających to warto, naprawdę warto!
Polecam!

1  Dziękujemy, Luba K
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Według mnie 1-w Częstochowie.
Kulinarnie najlepsza i nie tylko w Częstochowie.
Polecam nie tylko kolacje ale również śniadanie.
Każdy znajdzie coś dla siebie w menu .
Jeszcze raz Polecam .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, JSNMSNS
Zrecenzowano: 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w lutym więc mogę porównać moje przyjazdy z tym przyjazdem. Wcześniej byłem z kilkoma grupami w bardzo tłoczne miesiące. Nie muszę przyznać rzeczywiście w te masowe święta znacznie gorzej przeżywa się to miejsce. Jest duszne pełne zdenerwowanych pań Nazwijmy to za mocno zaangażowanych w to że tam są. Ta moja wycieczka była całkiem udana. Przyznaję też że osoby z dziećmi lub większe grupy bez dobrego zorganizowania mogą mieć problemy sezon z aprowizacją i akomodacją Częstochowie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, VisitorKiezix