“Restauracja... bez vat.”
Pireus — recenzja

Pireus
Nr 4 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna knajpka, ujmująco miła pani kelnerka, bardzo dobre jedzenie (pasta z bakłażana na przystawkę z pitą wręcz rewelacyjna!). Drobny minusik za podawanie w menu cen netto - po doliczeniu vatu rachunek nagle opiewa na kwotę o ładnych kilka złotych wyższą...

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w stylu greckim, duża, sporo stolików o prawie wszystkie zajęte. Mały minus, że w porze obiadu, zabrakło musaki, była jedna porcja i nie serwowano past. Dania smaczne, polecam suflet czekoladowy i zapiekanego bakłażana z mięsem. Obsługa bardzo profesjonalna. Polecam.

Dziękujemy, Jagna70
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie dobre i obfite porcje ,wystrój wnętrz ok. ale byłam tam dawno (ok.rok temu) i nie wiem czy nie ma zmian.Polecamy wołowinę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Restauracja proponuje przeciętne greckie jedzenie, smak potraw nie ma wiele wspólnego z jedzeniem greckim serwowanym w Grecji.

Dziękujemy, jarek510
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z trzech najlepszych restauracji w Częstochowie. Polecam pod każdym względem. Jedziecie bardzo dobre i porcja jak na restauracje wyjątkowo durzę .
Obsługa przemiła a dzięki szefowi Grekowi , poczujesz się jak w prawdziwej Greckiej restauracji . Polecamy !!!!

Dziękujemy, JSNMSNS

Pireus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pireus? Podziel się wrażeniami!