“Nie będziesz zawiedziony”
Pireus — recenzja

Pireus
Nr 4 wśród 154 Restauracje (Częstochowa)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 października 2018

Zawsze doskonała jagnięcina z pieca oraz ryb, zwłaszcza z poza karty głównej. Poza tym świetne desery , szczególnie suflet czekoladowy !

Dziękujemy, jacekm242

Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Już sam nie wiem od czego zacząć.
Restauracja która można szczerze nazwać najlepszą w Częstochowie.

Bez obaw można zabrać tam swoich gości oraz partnerów biznesowych.

Przyjemny nie przytłaczający wystrój, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa.

Natomiast jedzenie, kucharz doskonale zna się na swoim fachu a w eksplozji smaków czuć serce które wkłada w każde danie.
Najlepsza zupa z owoców morza oraz ośmiorniczka w Polsce.

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowana perełka kuchni w Częstochowie. Jestem dumny że mogę zjeść takie dobre jedzenie w moim rodzinnym mieście. Polecam szczerze. Z dań polecam rybę kulbin.

Dziękujemy, Adrian W
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemny czysty lokal. Kuchnia grecka, ale nie tylko. Menu - proste bez udziwnień. Dobre jedzenie - myślę, że w rozsądnych cenach. Miła obsługa. Jeśli będę w Częstochowie jeszcze raz odwiedzę to miejsce.

Dziękujemy, Andrzej Z
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem rybę, poprawnie podana i smaczna, żona gnocchi, niestety mega tłuste i naliczyliśmy całe 5 kluseczek...
Czekaliśmy dość długo na rachunek....z 10min
Przy wyjściu żona skorzystała z toalety, poczekałem na zewnątrz i usłyszałem rozmowę kelnerki która nas obługiwała z przełożoną, może nawet szefową która spytała jak idzie, kelnerka odparła że w porządku tylko zapomniała jednemu Państwu przynieść rachunek i długo czekali...
Na co przełożona odparła że ma się nie przejmować bo żeby o kimś nie zapomnieć to trzeba mieć wygląd...( w sensie chyba że nie wyglądaliśmy na tyle dobrze że można nas było zapomnieć bądź niezauważyć)
Przykro mi się bardzo zrobiło.
Nasza pierwsza i ostatnia wizyta...tym bardziej że ceny dość wysokie szczególnie za mrożone ryby...

1  Dziękujemy, misiekm23

Pireus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pireus? Podziel się wrażeniami!