Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Niestety hotel to za dużo powiedziane... położony w okolicy starych, brudnych, może nawet opuszczonych i zaniedbanych budynków oraz torów kolejowych.. W środku jak hotel robotniczy, niestety gości takich też tam nie brakowało. Dostałam pokój na 2 pietrze gdzie jak weszłam buchnął na mnie ukrop smrodu fajek, otwarcie okien nic nie dało bo było jak w szklarni. Wiatraka nie mają. Poprosiłam o przewietrzenie pokoju i powiedziałam że tam śmierdzi to pani powiedziała że to niemożliwe, że tam była podłoga wymieniana. Wracając z kolacji na mieście, mając nadzieję że przewietrzono mi pokój (pani powiedziała że tak zrobili) zastałam to samo, więc musiałam spać całą noc pod otwartym oknem, dosłownie 10cm nad moją głową. Tapety na ścianach poodrywane, ogólnie obiekt baaardzo zaniedbany.
Aha, i za 2 razem kiedy wchodziłam na to piętro zobaczyłam, że drzwi obok moich jest palarnia!!!!! z której pan wychylił się, żeby rzucić w moją stronę jakieś pijańskie, chamskie teksty na podryw.
Na śniadaniu nie było zwykłej wody do picia, a tylko jakiś domowy kompot. Kawa do wyboru parzocha albo można użyć rozpuszczalnej, chleb czerstwy no i tak słaby wybór że zrobiłam sobie tosta z żółtym serem, ogórkiem i papryką.
Zaznaczę jeszcze, że mój pokój jest w cenie 180 zł...

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak windy, więc nie polecam dla osób niepełnosprawnych. Nie polecam 2 piętra śmierdzącego papierosami.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, angie_unf
Zrecenzowano: 23 listopada 2018

Obiekt średniej wielkości, robiący w miarę dobre tzw. "pierwsze wrażenie", dobrze skomunikowany, może trochę zbyt blisko linii kolejowej. Bardzo dobra miejscówka dla osób chcących odwiedzić Jasną Górę. Trochę zbyt mały i lekko ciasnawy parking. Pokój ciepły, jasny, przestronny z dużym wygodnym łóżkiem, bez klimatyzacji. Jednak wykończony prawdopodobnie "na szybko" przez fachowców wątpliwej jakości (fatalnie położone, odklejające się styropianowe listwy sufitowe). Łazienka duża odpowiednio wyposażona. Duża Restauracja urządzona na stylu retro. Śniadanie smaczne choć niezbyt wyszukane.w

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Sunshine63258843454
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel niewielki ale pokoje przestronne i wysokie. Śniadania bez przepychu ale smaczne i syte w formie szwedzkiego stołu. Można spokojnie przenocować i jechać w dalszą podróż. Polecam na przystań do zwiedzania Częstochowy.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Sławek J
Zrecenzowano: 20 września 2015

Pokój który sprzedawany jest jako apartament, to komórka z poddaszem. Stare fotele, na podłodze niemodne płytki, każdy mebel z innej parafii. Mają problemy z odpowietrzeniem pionów sanitarnych, bo po deszczu w całym pomieszczeniu czuć szambem. Do części sypialnej prowadzą strome drewniane schodki, jak w domkach campingowych z lat 80-tych. Na poddaszu, gdzie w najwyższym miejscu jest 200cm, a po większości pomieszczenia trzeba chodzić zgarbionym - znajduje się łóżko i uwaga! niczym nie odgrodzone: bidet i sedes, oraz wanna z hydromasażem. Całość poprzecinana rurami i słupami. Ogólnie czuje się jak na strychu wytrmontowanym w latach 80-tych. Pokój nie spełnia żadnych norm kategoryzacyjnych na 3 gwiazdki! Nie ma jednolitego wystroju. Brak odpowiedniej wysokości. Nie ma wymaganego natężenia oświetlenia, oraz nie spełniono funkcji oświetlenia. Nie zachowano minimalnych wymogów BHP, oraz SANEPIDU. Jak to może funkcjonować w świetle prawa? KOSZMAR!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę unikać pokoi w barakach !!!
Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, KREATORWNETRZ
Zrecenzowano: 25 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu opinii na różnych portalach internetowych zarezerwowałam nocleg w tym hotelu. 3 gwiazdki powinny gwarantować odpowiednie warunki ale nie w tym hotelu. Niby wszystkie warunki spełnione ale niesmak pozostał. Brak klimatyzacji pomimo, że w opisie na portalu, gdzie rezerwacja była czyniona było zaznaczone, że hotel ją gwarantuje. Restauracja hotelowa, dokładnie jedzenie serwowane w cenach bardzo wysokich było słabe
Barszcz z proszku, a łopatka udawała szynkę. W pokoju czysto ale hotel ten 3 gwiazdki ma tylko na papierze. Dobrze, że była to tylko jedna noc. Zdecydowanie nikomu nie polecam. Cena za 3 gwiazdki, a jakość 1.

Termin pobytu: lipiec 2015
3  Dziękujemy, Joanna672