Częstochowa

“Polecam pizzerie!”
Del Pierro Ristorante — recenzja

Del Pierro Ristorante
Zamów online
Nr 40 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Fajny nowoczesny wystrój. Czysto oraz miła obsługa. Wypasione pizzę. Nic dodać nic ująć. Polecam w 100%

Dziękujemy, AlanikC

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Byliśmy 2 razy i za każdym razem pizza była bardzo dobra. Kucharz zrobił nam pizzę mimo, że było już po 22-giej. Miła obsługa.

Dziękujemy, smakoszczka
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych pizzerii w Częstochowie. Mam tam jednego ulubionego kucharza, który idealnie trafia w moje smaki. Pizza jak i makaron z pieca godne polecenia, jadamy tam z rodziną raz w tygodniu. Miła i sprawna obsługa (chyba ze się trafi na przyuczające się kelnerki ), bardzo szybka realizacja zamówień i bardzo rozsądne ceny.

Dziękujemy, rafilive
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w częstochowie szukaliśmy miejsca na posiłek z dziećmi poszliśmy na pizzę pizza rewelacyjna ceny niskie bardzo smaczna z pieca Polecamy na 100%

1  Dziękujemy, 923ryszardf
Zrecenzowano 1 maja 2019

Odwiedziłam wraz z siostrą i dziećmi tą pizzerię, byłyśmy bardzo zadowolone. Pizza przepyszna, idealne ciasto i bardzo dobrej jakości dodatki. Pizza Bianca ze szparagami - pychota! Odważę się zaryzykować stwierdzenie, że pizza lepsza niż w La vita da Re - do tej pory mojej ulubionej pizzerii. Jest kącik dla dzieci- co się ceni. Obsługa dobrze zorganizowana - wszystko ok :) Polecamy !

1  Dziękujemy, Kasia R

Del Pierro Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Del Pierro Ristorante? Podziel się wrażeniami!