“Super”
Restauracja Nado Café — recenzja

Restauracja Nado Café
Nr 69 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Lokal bardzo elegancki, w dobrej lokalizacji. Mila obsługa. Smacznie oraz przystępne ceny. Pyszne jedzenie oraz bardzo dobra kawa. Polecam.

Dziękujemy, klimowicz_magdalena
Zrecenzowano 4 maja 2019

Lokal serwuje wspaniałe makarony , smaczne oraz przystępne cenowo ..
Klimat ok , jedynie obsługa mogła by podawać dania równocześnie dla 4 osób przy stoliku aby reszta nie czekała.
Polecam - miło i sympatycznie

Dziękujemy, Labusz
Zrecenzowano 19 października 2018

Do Nado zostałam zaproszona na kawę. Wnętrze robi bardzo dobre wrażenie - eleganckie, ale bez przesady. Kelnerka pojawiła się szybko - bardzo sympatyczna pani. Dostaliśmy błyskawicznie menu - duży wybór kaw mlecznych, śniadania, lunche. Zamówiłam espresso romano, bo nigdy takiego nie piłam. Kelnerka niestety nie pomogła, bo nigdy tego nie piła ;-). Niestety nie było prawie nic słodkiego do kawy - jedynie babeczka z owocami, zresztą bardzo smaczna. Espresso było bardzo dobre, ale - ku mojemu rozczarowaniu dostałam po prostu ćwiartkę cytryny na talerzyku. Było toto większe od filiżanki, więc jedyną opcą było wyciśnięcie cytryny do kawy. Przy braku znajomości proporcji, mimo że nie wycisnęłam całej ćwiartki kwaśny smak cytryny zdominował moje espresso. Dopiero w domu przeczytałam, że do espresso powinno się wrzucić plasterek (!) cytryny. Mimo to wizytę w Nado uważam za udaną i nie wykluczam ponownej wizyty przy kolejnej wizycie w Częstochowie

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, wiernikosia

Restauracja Nado Café — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Nado Café? Podziel się wrażeniami!