Częstochowa

“Smacznie i do syta ”

Pan Sałata bistro & bar
Nr 64 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

U Pana Sałaty byłem już kilka razy, po każdej wizycie takie same wrażenia- smacznie, świeżo i zawsze do syta. Dorosły facet po zjedzeniu porcji zupki oraz sałatki jest na prawdę najedzony. Jedybym minusem są ceny- moim zdaniem lokal jest stosunkowo drogi. Lokal świeży, wnętrze czyste i zadbane. Polecam.

Dziękujemy, mateusz15w40

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Byłam tam z przyjaciółkami z trzy razy. Za pierwszym razem na sałatkę czekałyśmy godzine, ale w ramach przeprosin dostałyśmy ciasto, sałatka była bardzo smaczna. Za drugim razem wszystko było w porządku. Niestety ostatnim razem wzięłam makaron chiński... jak widać na załączonym zdjęciu okazał się on porażką. Oczywiście zareklamowałam danie, otrzymałam je z mniejszą ilością sosu i złagodzone sokiem z cytryny, ale danie nadal smakowało okropnie. Kucharz powinien zdawać sobie sprawę, że sos sojowy to przyprawa, a nie składnik główny dania. W dodatku warzyw było bardzo mało. Nie wiem jak reszta makaronów, ale wątpię, że tę restaurację w najbliższym czasie odwiedzę. Natomiast sałatki zawsze były w porządku, duże porcje, proporcjonalnie do ceny.

Dziękujemy, AnjaaQueen
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od pozytywnych punktów:
Wystrój bardzo nowoczesny, stylowy, bomba. I to tyle z pozytywnych punktów. Weszliśmy do lokalu, usiedliśmy i czekaliśmy az któraś z młodych pań podejdzie i weźmie nasze zamowienie... po 10min nadal nikt do nas nie podszedł. Wstalem i złożyłem zamowienie przy kasie jak w kfc (w taki sposób tam sie to robi). Zamówiliśmy dwie sałatki. Szybko zostaliśmy obsłużeni. Niestety salatki tylko na opisie brzmią smacznie. Sałata nieświeża, brak skladnikow (pestki z dyni) w mojej, słaba jakość produktów. Koleżanka dostała stary ser który tylko z jednej strony przypominał „camembert”. Byliśmy o godzinie 14h a łazienka brudna jak po weekendzie. Brudny kran, podłogi oraz nieprzyjemny zapach. A na kuchni chyba klaun gotuje bo chichotania było słychać na cała sale. Szkoda bo koncept lokalu dosyć ciekawy.

1  Dziękujemy, AlanikC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena K, Kierownik sprzedaży, Pan Sałata bistro & barOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dzień dobry, pragniemy odnieść się do ostatniego wpisu i oceny naszego bistro w Częstochowie w państwa serwisie. Na początku pragniemy nadmienić, że wpis został dokonany przez osobę/by które dokonały dotychczas jedynego wpisu i dotyczył własnie naszego lokalu. Porównanie ilości ocen oraz ich punktacji pomiędzy państwa serwisem a Google i Facebookiem jest znacząco różne co wpływa na możliwość manipulacji osób, które dodają go pierwszy raz. Do lokalu zamawiane są świeże produkty każdego dnia co spowodowane jest przede wszystkim dbałością o najwyższą jakość naszych potraw, ale również niewielką kuchnią i krajalnią. Nie wyobrażamy sobie, aby podane produkty były nieświeże. Co do czystości lokalu i toalet to przykładamy szczególną wagę do tych spraw i nie znajdą państwo w żadnej ocenie na Facebooku czy Google uwag do czystości lokalu. Nie jesteśmy restauracją, a bistro i ogólnie przyjętą zasadą w bistro jest zamawianie przy barze co czynione jest również u nas. Nigdy nie spotkaliśmy się z uwagami ze strony klientów związanymi z tym faktem. Reasumując, uważamy, że opinia jest fałszywa i pisana przez osobę fikcyjną. W związku z tym prosimy o jej weryfikację co również i my uczynimy. Pozdrawiamy serdecznie, Pan Sałata i Pan Pasta.

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynym minusem był sok „świeżo wyciskany sok z pomarańczy” był mały i do najlepszych nie należał.Jedzenie bardzo dobre a naleśniki strasznie słodkie. Sałatka i granola- mniam!! Wygląd dań też dobry.

Dziękujemy, zixi_912
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już kolejna wizyta w tym miejscu . Kolejny raz wszystko dobre i świeże. Ceny zadowalające w stosunku do ilości i jakości. Pyszne śniadania , dobra kawa. Zdecydowania polecam

Dziękujemy, m_olej87

Pan Sałata bistro & bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pan Sałata bistro & bar? Podziel się wrażeniami!