“SMACZNEGO”
Gospoda Kwaśnica — recenzja

Gospoda Kwaśnica
Nr 34 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opis: Naszych gości z pewnością zachwyci także wystrój restauracji. Każdy kto tylko wejdzie do środka, z pewnością od razu odczuje magię tego miejsca. Serwujemy pyszne dania takie jak przeróżne ryby, smaczne i pożywne zupy, czy też po prostu tradycyjne zestawy obiadowe. Ale to nie wszystko.W naszym menu znajdują się także przepyszne desery, dania dla wegetarian i oczywiście specjalne propozycje dla naszych najmłodszych klientów. Sezonowy ogródek stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 30 osób: - urodziny - chrzciny - komunie - bankiety - spotkania towarzyskie - spotkania biznesowe Mamy również do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz usług z dziedziny organizacji imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie i biznesowe. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie.

Byliśmy po rewolucjach Magdy Gessler,bardzo smacznie,niedrogo,a jedzenia do "bólu". Zadowoleni,najedzeni,obsłużeni na najwyższym poziomie.Polecamy z czystym sumieniem i pozostaje mieć nadzieję,że tak będzie dalej.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ROCHOWSCY

W ubiegły weekend wybrałam się do Gospody na obiad z rodziną. W środku czuć super klimat rodem z Zakopanego. Warto też pochwalić właściciela i obsługę za to, że mimo dużego ruchu- restauracja była pełna- stoliki były czyściutkie, a łazienka stale doglądana. Dziewczyny z obsługi bardzo miłe, porcje dań ogromne, więc spokojnie można się najeść jednym daniem. Ceny bardzo przystępne, miejsce w sam raz na rodzinny obiad. Polecam spróbować karkówki z grilla, bo jest fenomenalna. Placki z gulaszem również przepyszne. Na pewno wrócimy kiedy będziemy w okolicy.

Dziękujemy, smakoszka79

Kwaśnica przepyszna, podhalańska czosnkowa jeszcze lepsza a karkówka macana obłędna - w życiu nie jadłam lepszego dania. Polecam w 100 % . Dania pyszne, porcje duże, z pewnością tutaj wrócę...

1  Dziękujemy, Iwona K

W gospodzie zamówiliśmy dania polecane przez M. Gessler - kwaśnicę, karkówkę, sernik i dodatkowo smażone oscypki, swojską kiełbasę w sosie musztardowym i zupę czosniankę. Przystawki bardzo smaczne - kiełbasa wysokiej jakości, oscypki również bez zarzutów. Zupy były bardzo smaczne ale niestety za słone. Karkówka mięciutka, smaczna ale zupełnie niesłona. Bardzo smaczne pieczone jabłka dodawane do karkówki. Sernik smaczny - typowy pieczony sernik jak u babci :). Zwrócić uwagę należy na wielkość porcji. Jedzenia jest bardzo dużo, może aż za dużo, szczególnie zupy. Cały 4-daniowy zestaw ciężko zjeść. Reasumując - polecam.

Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano 4 września 2019

Godna polecenia. Będąc w Częstochowie koniecznie trzeba odwiedzić. Kwaśnica pyszna. Karkówka rozpływała się w ustach. Placki ziemniaczane pychotka.

Dziękujemy, DarekGdynia

Gospoda Kwaśnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwaśnica? Podziel się wrażeniami!