“Polecam...”
Gospoda Kwaśnica — recenzja

Gospoda Kwaśnica
Nr 34 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opis: Naszych gości z pewnością zachwyci także wystrój restauracji. Każdy kto tylko wejdzie do środka, z pewnością od razu odczuje magię tego miejsca. Serwujemy pyszne dania takie jak przeróżne ryby, smaczne i pożywne zupy, czy też po prostu tradycyjne zestawy obiadowe. Ale to nie wszystko.W naszym menu znajdują się także przepyszne desery, dania dla wegetarian i oczywiście specjalne propozycje dla naszych najmłodszych klientów. Sezonowy ogródek stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 30 osób: - urodziny - chrzciny - komunie - bankiety - spotkania towarzyskie - spotkania biznesowe Mamy również do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz usług z dziedziny organizacji imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie i biznesowe. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie.
Zrecenzowano 14 września 2019

Kwaśnica przepyszna, podhalańska czosnkowa jeszcze lepsza a karkówka macana obłędna - w życiu nie jadłam lepszego dania. Polecam w 100 % . Dania pyszne, porcje duże, z pewnością tutaj wrócę...

1  Dziękujemy, Iwona K

Zrecenzowano 10 września 2019

W gospodzie zamówiliśmy dania polecane przez M. Gessler - kwaśnicę, karkówkę, sernik i dodatkowo smażone oscypki, swojską kiełbasę w sosie musztardowym i zupę czosniankę. Przystawki bardzo smaczne - kiełbasa wysokiej jakości, oscypki również bez zarzutów. Zupy były bardzo smaczne ale niestety za słone. Karkówka mięciutka, smaczna ale zupełnie niesłona. Bardzo smaczne pieczone jabłka dodawane do karkówki. Sernik smaczny - typowy pieczony sernik jak u babci :). Zwrócić uwagę należy na wielkość porcji. Jedzenia jest bardzo dużo, może aż za dużo, szczególnie zupy. Cały 4-daniowy zestaw ciężko zjeść. Reasumując - polecam.

Dziękujemy, 384adamr
Zrecenzowano 4 września 2019

Godna polecenia. Będąc w Częstochowie koniecznie trzeba odwiedzić. Kwaśnica pyszna. Karkówka rozpływała się w ustach. Placki ziemniaczane pychotka.

Dziękujemy, DarekGdynia
Zrecenzowano 4 września 2019

Chciałyśmy zjeść obiad z moja mama i 8-miesięczna córeczka. Wchodzimy 4 stoliki puste jednak ...!nie dla nas ... pytam od której jest rezerwacja -okazuje się ze rezerwacji nie ma tylko stolik jest zarezerwowany na większa ilość osób
(Dla osób ktore aktualnie przyjdą bo restauracja nie robi rezerwacji w weekendy)!!!)
Pytam czy można w takim razie można prosić o telefon jak zwolni się stolik przy którym ŁASKAWIE BĘDZIEMY MOGŁY SIĄŚĆ kelnerki powiadamiają mnie ze najlepiej przyjść w tygodniu...
ŻENUJĄCE PRZYJĘCIE KLIENTA tym bardziej ze stoliki są i są wolne niezarezerwowane na konkretna godzinę
Widać właściciel ma za dużo pieniędzy skoro gardzi dwoma osobami...
Nie polecam ze względu na podejście do klienta

Dziękujemy, Brygida K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje znaleźliśmy przypadkiem i było całkiem fajnie. Bardzo miła obsługa to bardzo duży plus tego miejsca. Pani kelnerka poleciła nam placek ( bardzo dobry ) ja zamówiłem kwasnice (genialna zupełnie niepotrzebne fankfurterki na wierzchu, kapusta w zupie genialna tak jak i ziemniaki ze skwarkami - dawno nie jadłem tak dobrej kwaśnicy) oraz kartkówkę w sosie (bardzo dobra) z pieczonymi ziemniakami. Dobra herbatka i naprawdę (wiem że się powtarzam) bardzo miła obsługa :). Dopiero wychodząc z restauracji zwróciliśmy uwagę że jest po kuchennych rewolucjach. Nam bardzo smakowało i kiedy pojawimy się w okolicach napewno odwiedzimy ponownie. Polecam.

1  Dziękujemy, 75skala

Gospoda Kwaśnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwaśnica? Podziel się wrażeniami!