Częstochowa

“Lokal warty polecenia”
Gospoda Kwaśnica — recenzja

Gospoda Kwaśnica
Nr 34 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opis: Naszych gości z pewnością zachwyci także wystrój restauracji. Każdy kto tylko wejdzie do środka, z pewnością od razu odczuje magię tego miejsca. Serwujemy pyszne dania takie jak przeróżne ryby, smaczne i pożywne zupy, czy też po prostu tradycyjne zestawy obiadowe. Ale to nie wszystko.W naszym menu znajdują się także przepyszne desery, dania dla wegetarian i oczywiście specjalne propozycje dla naszych najmłodszych klientów. Sezonowy ogródek stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 30 osób: - urodziny - chrzciny - komunie - bankiety - spotkania towarzyskie - spotkania biznesowe Mamy również do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz usług z dziedziny organizacji imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie i biznesowe. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie.
Zrecenzowano 4 września 2019

Godna polecenia. Będąc w Częstochowie koniecznie trzeba odwiedzić. Kwaśnica pyszna. Karkówka rozpływała się w ustach. Placki ziemniaczane pychotka.

Dziękujemy, DarekGdynia

Zrecenzowano 4 września 2019

Chciałyśmy zjeść obiad z moja mama i 8-miesięczna córeczka. Wchodzimy 4 stoliki puste jednak ...!nie dla nas ... pytam od której jest rezerwacja -okazuje się ze rezerwacji nie ma tylko stolik jest zarezerwowany na większa ilość osób
(Dla osób ktore aktualnie przyjdą bo restauracja nie robi rezerwacji w weekendy)!!!)
Pytam czy można w takim razie można prosić o telefon jak zwolni się stolik przy którym ŁASKAWIE BĘDZIEMY MOGŁY SIĄŚĆ kelnerki powiadamiają mnie ze najlepiej przyjść w tygodniu...
ŻENUJĄCE PRZYJĘCIE KLIENTA tym bardziej ze stoliki są i są wolne niezarezerwowane na konkretna godzinę
Widać właściciel ma za dużo pieniędzy skoro gardzi dwoma osobami...
Nie polecam ze względu na podejście do klienta

Dziękujemy, Brygida K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje znaleźliśmy przypadkiem i było całkiem fajnie. Bardzo miła obsługa to bardzo duży plus tego miejsca. Pani kelnerka poleciła nam placek ( bardzo dobry ) ja zamówiłem kwasnice (genialna zupełnie niepotrzebne fankfurterki na wierzchu, kapusta w zupie genialna tak jak i ziemniaki ze skwarkami - dawno nie jadłem tak dobrej kwaśnicy) oraz kartkówkę w sosie (bardzo dobra) z pieczonymi ziemniakami. Dobra herbatka i naprawdę (wiem że się powtarzam) bardzo miła obsługa :). Dopiero wychodząc z restauracji zwróciliśmy uwagę że jest po kuchennych rewolucjach. Nam bardzo smakowało i kiedy pojawimy się w okolicach napewno odwiedzimy ponownie. Polecam.

1  Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy kwaśnicę w niedziele na obiad. Kwaśnica dobra - kwaśna, z ziemniakami taka jaka powinna być. Mąż zamówił karkówkę - mięso dobrze przyprawione, rozpływali się w ustach. Jeden bemol- pan który tam pracuje przy barze. Terroryzuje kelnerki, bezczelny, chamski nigdy jeszcze nie widziałam takiego chama. Mój mąż i ja nigdy już tam nie wrocimy. Rozumiem ze można mieć dużo pracy ale to nie usprawiedliwia chamskiego zachowania dla współpracowników przed klientami.

10  Dziękujemy, alfcoco
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Miało być fajnie i smacznie, było tylko bardzo dużo. Niestety restauracja pusta, przed zamknięciem na stolikach napisano rezerwacja, a nikt nie przyszedł. Ludzie którzy chcieli wejść około 21:30 zostali poinformowani że restauracja ma już zamkniętą kuchnię. Także panie kelnerki zapytały nas czy będziemy jeszcze coś zamawiać bo one zamykają kuchnię.kiedy jedliśmy z nudów (nie miały co robić), to się patrzyły na to jak jemy, było to bardzo krępujące. Ale udawały że wszystko jest okej fajnie pysznie i miło, a to było nieprawdą. Alkohol rozwodniony ale szkoda, że ceny prawdziwe... Uważam, że restauracji na pewno nie poleciłaby drugi raz Pani Magda Gessler.
Ja także nie polecam.

11  Dziękujemy, Łukasz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dariusz K, Właściciel, Gospoda KwaśnicaOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Witam
Pierwsza sprawa na stolikach 6-8 osobowych mamy postawione rezerwacje żeby nie siadały tam pary bądź 4 osoby tylko mogły usiąść tam większe grupy gości
Lokal czynny mamy w soboty do godziny 22 ( informacja ogólnie dostępna na wejściu do lokalu bądź w internecie 90% restauracji kuchnie zamyka ok 30 min przed zamknięciem lokalu żeby mieć czas posprzątać przed ogólnym zamknięciem .
Co do rozwadnianie alkoholu to już pisałem Pana koledze ze nie praktykujemy takich rzeczy. Wiec proszę nie pisać bzdur
Co do kelnerek w dobrym zwyczaju jest aby obsługa była w zasięgu wzroku gościa
Pozdrawiam

Gospoda Kwaśnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Kwaśnica? Podziel się wrażeniami!