“Dobre,dużo,syte!!!”
Popas — recenzja

Popas
Zamów online
Nr 10 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)

Kiełbaski z grilla - trzeba na nie trochę zapolować bo nie zawsze są i chyba szybko się zjadają; doskonałe zrazy, jedne z najlepszych jakie jadłem; pycha pierogi z pieca oraz boczniaki na maśle!!! dzieciaki zadbane z kredkami i misiami, pies napojony czyli ogólnie niezły popas w Częstochowie; można by się przyczepić, że sporo się czeka i kelnerki mocno zabiegane mają mało czasu ale biorąc pod uwagę, że lokal wypchany po brzegi nie ma się co dziwić:) ciepło polecamy wszystkim głodomorom!!!

Dziękujemy, MarekAter

Ogromne porcje nie do przejedzenia! Rosół przepyszne! Zrazy i schabowe super!:) polecam !! Napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Ania B

Fantastyczne jedzenie, a obsługa jeszcze lepsza! Pan właściciel bardzo miły, dba o swoich gości. Bardzo miła atmosfera. Polecam! Proponuję zarezerwować stolik wcześniej, gdyż lokal ze względu na swoją doskonałość jest oblegany!

Dziękujemy, T2198CHmonikag

Pierwsza wizyta i chyba jedyna restauracja czynna do 1 w nocy w Częstochowie, jechaliśmy specjalnie z Radomska. Mimo później pory Pani aż barem wielki uśmiech i na wejściu chciała Nas częstować nalewkami szefa:):) zjedliśmy kiełbaske, pierogi z pieca, zrazy i bysiora czyli kotleta giganta. Nalewki super, zwłaszcza kawowa i karmelowa. Nie wiem kto prowadzi to miejsce ale widać tu ogrom serca i gościnności, której nieraz ciężko szukać w restauracjach. Ciepło pozdrawiam załogę i będziemy wracać i reklamować w Radomsku:)

Dziękujemy, marcon a
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja rewelacyjna, przytulna, i w świetnej lokalizacji. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne a zaproponowane trunki przez obsługę były wyśmienite. Cena jest niska wobec porcji jaką otrzymuje się na talerzu. Lokal ma swój własny oryginalny styl co również plusuje - można poczuć się jak u siebie w domu. Zorganizowane spotkanie przebiegało w miłej klimatycznej atmosferze dzięki restauracji Popas. Na pewno jeszcze tam zawitam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krybak

Popas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Popas? Podziel się wrażeniami!