Częstochowa

“Kiełbaski, pierogi i Full wypas”
Popas — recenzja

Popas
Zamów online
Nr 9 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 12 września 2019

Pierwsza wizyta i chyba jedyna restauracja czynna do 1 w nocy w Częstochowie, jechaliśmy specjalnie z Radomska. Mimo później pory Pani aż barem wielki uśmiech i na wejściu chciała Nas częstować nalewkami szefa:):) zjedliśmy kiełbaske, pierogi z pieca, zrazy i bysiora czyli kotleta giganta. Nalewki super, zwłaszcza kawowa i karmelowa. Nie wiem kto prowadzi to miejsce ale widać tu ogrom serca i gościnności, której nieraz ciężko szukać w restauracjach. Ciepło pozdrawiam załogę i będziemy wracać i reklamować w Radomsku:)

Dziękujemy, marcon a

Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja rewelacyjna, przytulna, i w świetnej lokalizacji. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne a zaproponowane trunki przez obsługę były wyśmienite. Cena jest niska wobec porcji jaką otrzymuje się na talerzu. Lokal ma swój własny oryginalny styl co również plusuje - można poczuć się jak u siebie w domu. Zorganizowane spotkanie przebiegało w miłej klimatycznej atmosferze dzięki restauracji Popas. Na pewno jeszcze tam zawitam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krybak
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Spróbowaliśmy misę pierogów 8 rodzajów po 3 pierogi - na 2 osoby. Co prawda spodziewaliśmy się większego obżarstwa (pierogi nie są duże), ale za to kubki smakowe zostały zaspokojone a nawet usatysfakcjonowane! Pierogi naprawdę pycha, oryginalne smaki. Mnie najbardziej smakowały z kaczki, ale były tez pyszne z łososiem, z białą kiełbaską i chrzanem, z jagnięciną. Nie było zresztą żadnych, które by mi nie smakowały. Innych potraw nie spróbowaliśmy, ale z pewnością wrócimy tam więc coś dopiszę jeżeli będzie warto. Miła obsługa i przyjemna atmosfera, ceny umiarkowane. Polecam!

Dziękujemy, smakoszczka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niepowtarzalna atmosfera, przemiła obsługa i pyszne jedzenie tak w skrócie mogę podsumować wizytę w restauracji Popas! Rybka wyśmienita, krewetki również. Naleweczki pierwsza klasa, a deser Maliny z kruszonką niebo w gębie!

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pieczone pierogi z ciasta drożdżowego - fenomenalne. Klimat - niepowtarzalny. Obsługa - profesjonalna.

Dziękujemy, TomczyKarol

Popas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Popas? Podziel się wrażeniami!