Częstochowa

“Najlepsza restauracja w Częstochowie”
Popas — recenzja

Popas
Zamów online
Nr 10 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja rewelacyjna, przytulna, i w świetnej lokalizacji. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne a zaproponowane trunki przez obsługę były wyśmienite. Cena jest niska wobec porcji jaką otrzymuje się na talerzu. Lokal ma swój własny oryginalny styl co również plusuje - można poczuć się jak u siebie w domu. Zorganizowane spotkanie przebiegało w miłej klimatycznej atmosferze dzięki restauracji Popas. Na pewno jeszcze tam zawitam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krybak

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Spróbowaliśmy misę pierogów 8 rodzajów po 3 pierogi - na 2 osoby. Co prawda spodziewaliśmy się większego obżarstwa (pierogi nie są duże), ale za to kubki smakowe zostały zaspokojone a nawet usatysfakcjonowane! Pierogi naprawdę pycha, oryginalne smaki. Mnie najbardziej smakowały z kaczki, ale były tez pyszne z łososiem, z białą kiełbaską i chrzanem, z jagnięciną. Nie było zresztą żadnych, które by mi nie smakowały. Innych potraw nie spróbowaliśmy, ale z pewnością wrócimy tam więc coś dopiszę jeżeli będzie warto. Miła obsługa i przyjemna atmosfera, ceny umiarkowane. Polecam!

Dziękujemy, smakoszczka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niepowtarzalna atmosfera, przemiła obsługa i pyszne jedzenie tak w skrócie mogę podsumować wizytę w restauracji Popas! Rybka wyśmienita, krewetki również. Naleweczki pierwsza klasa, a deser Maliny z kruszonką niebo w gębie!

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pieczone pierogi z ciasta drożdżowego - fenomenalne. Klimat - niepowtarzalny. Obsługa - profesjonalna.

Dziękujemy, TomczyKarol
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Na początek: świeży podpłomyk (niespodzianka - nie zamawialiśmy). Danie "Bysior" (sznycel drobiowy) super! Dużo pysznego puree (rozpływa się w ustach), dwie surówki. Kotlet jak marzenie! Ruskie pierogi - znakomite. Widać, że świeżo zrobione (tanio, a nie z mrożonki!!!). Niezłe boczniaki w panierce (przystawka).

Dziękujemy, Jan K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PopasPopas, Kierownik, PopasOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

ciepło dziękujemy:) i oczywiście zapraszamy do ponownych odwiedzin:)

Popas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Popas? Podziel się wrażeniami!