“Burger fatalny”
Sezonova — recenzja

Sezonova
Zamów online
Nr 25 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy bywałem w tej restauracji i zawsze było super aż do wczoraj. W sezonovej zazwyczaj jadłem pyszną pizzę albo bardzo dobre dania obiadowe. Zawsze było smacznie i świeżo... aż do wczoraj... wczoraj jadłem burgera. Opis super: bułka pieczona na miejscu, 100% wołowina od lokalnego dostawcy... Po tym opisie nawet cena mnie nie odstraszyła, bo 30 zł za dobrej jakości burgera jest spoko. Okazało się, że burger był najgorszym jaki jadłem w życiu, a jadłem w kilku burgerowniach w okolicy oraz kilku gdzieś dalej od Częstochowy. Bułka była okropna w smaku. Suchy, nieświeży zakalec, który rozpadał się w rękach. Mieso to gruby, suchy jak wiór kotlet, zupełnie bez smaku. O sosie i reszcie dodatków nie wspomnę bo jedząc tego burgera czułem tylko okropny smak tego zakalca po którym zbierało mi się na wymioty. W zestawie były też frytki, które akurat były bardzo dobre i to jedyny +. Cena 30 zł okazała się zdecydowanie zbyt wysoka. W tym lokalu polecam pizzę i dania obiadowe a zdecydowanie nie polecam burgerów.

Dziękujemy, damian0506

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Restauracja jak najbardziej spełnia swoje zadanie, bo można smacznie i dobrze zjeść, czy spędzić miło czas. Ceny są ok, obługa też no i po prostu miejsce godne odwiedzenia będąc w mieście

Dziękujemy, eleonora l
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zupa dnia świeża, ale pikantna (nie było informacji o takiej możliwości). Danie - polędwiczki z kurczaka, bardzo suche (mimo dobrego śmietanowego sosu). Smakowały jak odgrzane. Ziemniaki opiekane i surówka bardzo smaczne. Porcja zdecydowanie za mała za tą cenę (mężczyzna się nie naje). Jabłecznik przeciętny. Był zamówiony sernik, ale go nie było. Poza przepraszam, żadnego kuponu, zniżki, gratisa - nic. Dostawa o czasie. Nigdy więcej nic tam nie zamówię. Za drogo jak za taką ilość i jakość.

Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Dania jak zawsze smaczne i przyrządzone ze starannością i przez kucharza który zna się na rzeczy. Ja polecam i będę was jeszcze częściej odwiedzać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jako że lubię pizzę to jem ją w zasadzie kilka razy w tygodniu. A tutaj muszę przyznać że kolejny raz zostałam zaskoczona że robią ją taką dobrą. Dla mnie miejsce godne powrotu

Dziękujemy, Madzia S

Sezonova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sezonova? Podziel się wrażeniami!