“Słabo z ilością i jakością”
Sezonova — recenzja

Sezonova
Zamów online
Nr 27 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zupa dnia świeża, ale pikantna (nie było informacji o takiej możliwości). Danie - polędwiczki z kurczaka, bardzo suche (mimo dobrego śmietanowego sosu). Smakowały jak odgrzane. Ziemniaki opiekane i surówka bardzo smaczne. Porcja zdecydowanie za mała za tą cenę (mężczyzna się nie naje). Jabłecznik przeciętny. Był zamówiony sernik, ale go nie było. Poza przepraszam, żadnego kuponu, zniżki, gratisa - nic. Dostawa o czasie. Nigdy więcej nic tam nie zamówię. Za drogo jak za taką ilość i jakość.

Dziękujemy, Piotr M

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Dania jak zawsze smaczne i przyrządzone ze starannością i przez kucharza który zna się na rzeczy. Ja polecam i będę was jeszcze częściej odwiedzać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jako że lubię pizzę to jem ją w zasadzie kilka razy w tygodniu. A tutaj muszę przyznać że kolejny raz zostałam zaskoczona że robią ją taką dobrą. Dla mnie miejsce godne powrotu

Dziękujemy, Madzia S
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Bardzo dobra i smaczna restauracja, człowiek może odpocząć od zwiedzania i porządnie zjeść żeby mieć dalej siłę.

Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza na cienkim cieście, składniki z wysokiej pułki. Świetnie zrobione owoce morza. Pyszne lunche 5 dni w tygodniu. Duży parking, mili kelnerzy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Julia W

Sezonova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sezonova? Podziel się wrażeniami!