Częstochowa

“Pizza i piwko na powietrzu :) wakacje :)”
Restauracja Best Pizza — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Best Pizza
Zamów online
Nr 122 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Często bywamy w tym miejscu. Polecam jako szybki wypad na piwko i pizzę na powietrzu w spokoju. Przyjemny zielony ogród. Niestety troche długo sie czeka na zamówienia ale ogolnie jest ok.

Dziękujemy, AlanikC

Zrecenzowano 19 października 2018

Nie polecam jeśli chodzi o przyjęcia okolicznościowe,ponieważ nie podano kawy,herbaty choć było powiedziane że ma być,jedzenie średnie roladki z szpinakiem były rozgotowane ,ciągle przeszkadzały kelnerki roznoszące pizze goście musieli co chwile się odsuwać by je przepuścić i długo czekało się na kolejne dania

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, krysiaprzybyla23
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i duże zestawy obiadowe w cenie 14zl. Bardzo dobra pizza i slabsze makarony. Zamawiajac makaron z krewetkami spodziewalbym sie mniej oleju i wiecej niz 4-5 krewetek

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, lukasz85
Zrecenzowano 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam dwie duże pizze na dowóz. Pizze były niedopieczone. Do tego na dwie duże pizze dostaliśmy dwa malutkie pojemniczki z sosami o pojemności 30 ml.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, zkaro
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Duży wybór pizz i innych włoskości. Mila atmosfera, Możliwość oddzielenia się od reszty gości. Pizze są bardzo dobre, właściwie zbalansowany skład, duży wybór. jadłem cztery - wszystkie były wyśmienite.
Pizzeria jest położona blisko sanktuarium Przenajświętszej Krwi Chrystusa, polecam ją zatem pielgrzymom.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, andrzejjen

Restauracja Best Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Best Pizza? Podziel się wrażeniami!